Жребий за 1/4-финалите за Купа БФС, вижте двойките в трите възрасти

Футбол
Добави в Svejo
    Ваня Николова 13/11/2019 14:00
Жребий за 1/4-финалите за Купа БФС, вижте двойките в трите възрасти

Жребия за 1/4-финали в турнира за Купа БФС се проведе днес от 13:30 часа в сградата на улица "Цар Иван Асен II" №26 в София.

 

Мачовете са на 20 и 27 ноември.

 

Преди началото на жребия от БФС призоваха за пореден път за феърплей по време на срещите. От клубовете също обърнаха внимание на зачестилите инциденти по време на детско-юношески мачове - побои и заплахи над съдии, обиди от състезатели към състезатели, обиди от родители, разправии т.н. и т.н. Viasport.bg се присъединява към призива за феърплей, уважение към съперника, толерантност и по-голяма строгост от страна на съдиите и делегатите към невъздържано и некоректно поведение на играчи и треньори.

 

Вижте всички двойки на 1/4-финалите. Полуфиналите и финалите в турнира ще се играят през пролетта на 2020 година.

 


1/4-финали

 

Деца – родени 2006 г.

 

 Първи срещи - 20.11.2019 г. (сряда)


11:00 ч. Дунав (Русе) - Ботев (Пловдив), ст. "Дунав"

12:00 ч. Левски  - Ботев (Враца), ст. "Г. Аспарухов"

14:00 ч. Етър - Септември, Спортно училище

12:00 ч. ЦСКА - Национал, ВТУ "Т. Каблешков"

 

Срещи реванш - 27.11.2019 (сряда)


13:30 ч. Ботев (Пловдив) - Дунав (Русе), "Коматево"

13:30 ч. Ботев (Враца) - Левски, ст. "Хр. Ботев"

13:30 ч. Септември - Етър, 57-о училище

13:30 ч. Национал - ЦСКА, НСА

 

Юноши младша възраст – 2004 г.

 

Първи срещи - 20.11.2019 г. (сряда)


14:00 ч. Спартак (Пловдив) - ЦСКА, ст. "Тодор Диев"

14:00 ч. Левски - Берое, ст. "Г. Аспарухов"

13:00 ч. Лудогорец - Спартак 1919 (Плевен), "Гнездо на орли"

11:00 ч. Спартак (Варна) - Ботев (Пловдив), ст. "Локомотив"

 

Срещи реванш - 27.11.2019 (сряда)


13:30 ч. ЦСКА - Спартак (Пловдив), ВТУ "Т. Каблешков"

13:30 ч. Берое - Левски, ст. "Берое", изк. терен

11:00 ч. Спартак 1919 (Плевен) - Лудогорец, ст. "Бели орли"

11:00 ч. Ботев (Пловдив) - Спартак (Варна), "Коматево"


Юноши старша възраст - 2002 г.

 

Първи срещи - 20.11.2019 г. (сряда)


14:00 ч. Черноморец - Локомотив (Пловдив), ст. "Черноморец"

14:00 ч. Ботев (Пловдив) - Септември, "Коматево"

14:00 ч. ЦСКА - Дунав (Русе), ВТУ "Т. Каблешков"

11:00 ч. Лудогорец - Славия, "Гнездо на орли"

 

Срещи реванш - 27.11.2019 (сряда)


13:30 ч. Локомотив (Пловдив) - Черноморец (Бургас), ст. "Локомотив"

13:30 ч. Септември - Ботев (Пловдив), 57-о училище

11:00 ч. Дунав (Русе) - ЦСКА, ст. "Дунав"

11:00 ч. Славия - Лудогорец, ст. "Славия"


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари