Мартин Петков игра десет минути срещу Лудогорец, Стелиян Добрев титуляр за Етър в Първа лига

Viasport 05/06/2020 23:30

Първенството в Първа лига се поднови днес с два мача след прекъсването заради пандемията от коронавирус и извънредното положение в страната.

В дербито на стадион "Георги Аспарухов" Лудогорец победи Левски с 1:0. В групата на "сините" имаше двама юноши на клуба - Мартин Петков и Марин Петков. Нападателят Мартин Петков (набор 2002) влезе в игра в 80-ата минута на мястото на Станислав Иванов, а Марин Петков (набор 2003) не се появи на терена.

Малко след подновяването на играта Каули с невероятен удар от около 20 метра не остави шансове на Милан Миятович – 1:0 за разградчани.

Малко по-рано през деня роденият през 2003 година Стелиян Добрев бе титуляр за Етър при гостуването на Локомотив (Пловдив). "Виолетовите" загубиха с 0:2 на "Лаута". Добрев бе сменен в 55-ата минута от Ерол Дост.

Доминик Малонга откри за Локомотив в 76-ата, а Антон Огнянов си отбеляза автогол в 83-ата минута.

Снимка: архив