Станислав Работов и Димитър Тонев бяха титуляри при домакинска загуба на Ботев (Пловдив) в Първа лига

Viasport 06/06/2020 23:15

Три мача от 25-и кръг на Първа лига се играха днес. Вижте в кои от отборите имаше състезатели в юношеска възраст.

В първата среща за деня Дунав и Арда завършиха 0:0. В групата на русенци бяха юношите Митко Русанов, Симеон Иванов, Димитър Тодоров, Константин Митев и вратарят Винченцо Ангелов. В 90-ата минута Русанов замени Стефан Христов. В групата на Арда бе 17-годишният Емирджан Сюлейман.

Във втория двубой Ботев (Враца) победи като гост с 1:0 Ботев (Пловдив). Титуляри
за "канарчетата" бяха Станислав Работов и Димитър Тонев. Станислав Шопов влезе
като резерва в 46-ата минута на мястото на Фабио Бурбано. В групата на пловдивчани
бяха още юношите Бисер Бонев и Стефан Попов. Единственото попадение отбеляза Валери Домовчийски в 10-ата минута.

В третия мач за деня ЦСКА победи като гост с 1:0 Витоша Бистрица с гол на Евандро в 86-ата минута. 18-годишният Васил Първанов влезе в игра за домакините от Бистрица в 53-ата минута на мястото на Емил Гъргоров, а Теодор Костадинов замени Христо Иванов в 88-ата. В групата на Витоша бе и Марио Дилчовски. В състава на ЦСКА нямаше играчи в юношеска възраст.