Вижте съставите на България U17 и U19 за лагера в Бояна

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 21/07/2020 17:20
Вижте съставите на България U17 и U19  за лагера в Бояна

От понеделник, 20 юли, юношеският национален отбор до 17 години е на лагер в Национална футболна база Бояна.

 

В рамките на подготовката, футболистите на Йордан Петков ще изиграят контролна среща с отбора на Септември до 19 години.

 

Мачът ще се проведе на официалния терен на Национална футболна база Бояна от 10:30 ч. на 25 юли, събота.

 

Групата е от 22 играчи, като прави впечатление отсъствието на новото попълнение на Бенфика Калоян Костов, който не получи разрешение от новия си клуб да се включи в този лагер сбор. 

 

Вратарят на Валенсия Давид Борисов пък за първи път пристигна за лагер на националния отбор. 

 

Съставът на България U17 (набор 2004):


Давид Борисов (Валенсия, Испaния)

Пламен Андреев (Левски)

Денис Динев (Левски)

Несим Салим (Лудогорец)

Иван Иванов (Ботев Пловдив)

Никола Църовски (Левски)

Виктор Атанасов (ЦСКА - София)

Теодор Андреев (Ботев Пловдив)

Йоан Лозанов (ЦСКА - София)

Николай Арахангелов (Левски)

Димитър Иванов (Лудогорец)

Георги Чорбаджийски (ЦСКА - София)

Теодор Иванов (ЦСКА - София)

Красиан Колев (Септември)

Валентин Петров (Славия)

Николай Златев (Черно море)

Иван Аспарухов (Славия)

Божидар Костадинов (Парма, Италия)

Георги Атанасов (Левски)

Йоан Борносузов (Дженоа, Италия)

Борис Димитров (Дунав)

Никола Илиев (Интер)

 

Селекционер: Йордан Петков

 

Днес на лагер влязоха и националите до 19 години, които ще премерят сили с Витоша (Бистрица) в събота, 25 юли от 18:00 ч. отново в Национална футболна база Бояна.

 

Играчите на Левски Мартин Петков и Костадин Илиев, които вчера започнаха подготовка с първия тим на "сините", пропускат лагера. Юношите на Ботев (Пловдив) Станислав Работов и Станислав Шопов, които в неделя играха в баража за Лига Европа срещу Славия, също няма да участват в този лагер на националния тим. 

 

Съставът на България U19 (набор 2002):

 

Кристиан Томов (Локомотив Пловдив)

Дамян Христов (Лудогорец)

Мартин Атанасов (Славия)

Хари Денков (Славия)

Богдан Костов (Левски)

Ивайло Христов (Левски)

Емил Ценов (ЦСКА - София)

Кристиян Атанасов (ЦСКА - София)

Даниел Иванов (ЦСКА - София)

Мартин Смоленски (ЦСКА - София)

Иван Донец (ЦСКА - София)

Георги Господинов (Созопол)

Алекс Луканов (Лудогорец)

Георги Николов (Лудогорец)

Петър Георгиев (Лудогорец)

Валентин Цветанов (Лудогорец)

Александър Ганчев (Лудогорец)

Християн Петров (Литекс)

Атанас Стоименов (Янтра)

 

Селекционер: Ангел Стойков




 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари