ЦСКА и Левски не се победиха в U15 (видео)

Viasport 28/04/2021 19:30

Дербито при 15-годишните между ЦСКА и Левски не излъчи победител и завърши 1:1.

Домакините бяха по-близо до трите точки, след като доминираха през цялото второ полувреме.

Срещата започна спокойно, като в първите десетина минути играта се водеше в средата, а единственото по-опасно положение бе удар на Венцислав Иванов за ЦСКА, който мина до гредата.

В 16-aта минута Кристиан Чачев от ЦСКА нанесе първия точен удар, но той бе спасен от вратаря на Левски Атанас Кехайов. В ответната атака лошо спиране на топката от защитата на "червените" позволи на Йоан Янев да отнеме и с плътен удар да открие резултата - 0:1.

Втората част бе изцяло за домакините, които натиснаха и заиграха по-агресивно.

Последователно пропуски направиха Чачев и Иванов, но в 45-ата минута последният се реваншира и след страхотен пробив изравни за 1:1.

Играчите на Левски продължаваха да играят спокойно и да отбиват атаките на ЦСКА, а до нови опасности не се стигна.