Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 16/10/2021 07:00
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

На 16 октомври, събота, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.


Левски - Септември 3:1


Елитна юношеска група до 15 г.


ЦСКА - Левски 2:0, РЕПОРТАЖ


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2005-2006 г.


РД Спорт (Сф) - Миньор (Пк) 0:0
Пирин (Бл) - Развитие на млади футболисти 1:0


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2005-2006 г.


Локомотив (Сф) - Орлета (Пазарджик) 3:0
ЦСКА 1948 - Славия 1:2
Ботев 57 - Левски 0:4
Витоша (Бистрица) - Септември (Симитли) 3:0
ДИТ - Марек 3:1


Деца "Зона", р. 2007-2008 г.


Ботев 57 - Кюстендил  8:0
Пирин (Бл) - Спортист 13 (Сф) 3:2
ЦСКА 1948 - Витоша 13 1:2


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


Победа 2013 (Сф) - Сантяго Бернабеу (Сф) 3:1
Локомотив (Сф) - Ферион (Сф) 8:0


Столично първенство, юноши младша възраст "Б", р. 2006 г.


Орловец-2015 (Кокаляне) - Витоша 13  0:7
ОФК София - Развитие на млади футболисти 5:0
РД Спорт (Сф) - Гранит (Владая) 1:5
Олимпиец (Сф) - София Спорт 2:1


Столично първенство, деца "А", р. 2007 г.


Национал - РД Спорт (Сф) 1:3
Спартак-2015 (Сф) - Локомотив (Сф) 0:7
Победа 2013 (Сф) - Арес (Сф) 1:7
Септември (Сф) - Чавдар (Етрополе) 4:1


Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2008 г.


Интер Джесика 2010 (Сф) - Развитие на млади футболисти 0:3
Царско село - Левски Спартак 1962 4:1
Барокко (Сф) -ОФК София 1:0
Надежда (Доброславци) - Ботев 57 6:0


Футбол 11, р. 2009 г. - група "А", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Елит (Сф) - Национал 2:1

Ферион (Сф) - Академия Септември (Сф) 0:5
Левски - Левски-Раковски 4:0


Футбол 11, р. 2009 г. - група "В", ст. "Обеля"


Септември 2 (Сф) - ФК Възраждане (Сф) 0:5
Металург 1957 (П) - ОФК Костинброд  15:0
Обеля (Сф) - РД Спорт (Сф) 0:3
Арес (Сф) - Рилски спортист (Самоков) 3:0
Ботев 57 - ДИТ 2  0:8


Футбол 11, р. 2009 г. - група "Г", ст. "Люлин"


ОФК София - Спорт за всички 0:4
Левски (Чепинци) - Барокко (Сф) 8:0
ОФК Костенец - Витоша 13  0:8
Левски-Раковски 2 - Септември (Сф) 0:5
Победа 2013 (Сф) - Локомотив (Сф) 0:1


Футбол 9, р. 2010 г. - група "А", ст. "Раковски"


ДИТ - Елит (Сф) 9:0
Олимпия (Сф) - Лъвчета  3:0
ЦСКА 1948 - Витоша (Бистрица) 4:0
Национал - Славия  3:0
ЦСКА - Локомотив (Сф) 4:1


Футбол 9, р. 2010 г. - група "В", ст. "Раковски"


Сердика (Сф) - Барокко (Сф) 4:3
ФК Ай Матрикс - Шампион (Сф) 3:2
Ботев 57-2 - ФК Бенковски 0:0
ДАФ (Сф) - Левски-Раковски  1:1
Младост 2015 (Сф) - Щурче (Сф) 0:9


Футбол 7, р. 2011 г. - група "А", "ДИТ - зала"


Талант (Сф) - Лъвчета 1:0
Национал (Сф) - ЦСКА (Сф) 4:0
Локомотив (Сф) - Септември (Сф) 4:4
Левски 2 - Витоша 13 5:0
Олимпия (Сф) - Славия 1:1


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", "Грийн спорт"


Атлетико Артен (Сф) - Костинброд  9:0
Металург 1957 (Пк) - Н Спорт  2:2
ОФК София - Царско село   1:6


Футбол 7, р. 2012 г. - група "А", "Спортна София", Зона Б-5


Щурче (Сф) - София Спорт  0:2
Ботев 57 - Локомотив (Сф) 1:2
Левски - Септември (Сф) 5:0
Олимпия (Сф) - Славия  1:0
Национал - Витоша 13  6:1


Футбол 5, р. 2013 г., група "А", "Надежда", терен 1


ОФК София - Левски 4:4
Национал - ФК Възраждане (Сф) 8:1
Олимпия (Сф) - Лъвчета 2:8
София Спорт - Марек 2:2


Футбол 5, р. 2013 г., група "Б", "Надежда", терен 3


Атлетико Артен (Сф) - Спортист 13 (Сф) 9:2
Арес (Сф) - Урвич (Панчарево) 0:1
Люлин (Сф) - ЦСКА  1:6

Развитие на млади футболисти - София Спорт 2020  3:2

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари