Септември загуби от Рейнджърс в Младежка лига U19

Viasport 24/11/2021 16:50

Септември загуби с 2:4 от Рейджърс в първи мач от втори кръг на Младежката шампионска лига U19. Срещата се игра днес на стадион "Славия" в София.

Гостите откриха в 21-ата минута чрез Антъни Уестън, но само 4 по-късно Симеон Александров изравни. Мартин Стойчев направи пълен обрат с гол в 30-ата минута за 2:1.

Малко преди почивката Коул Маккинън вкара за 2:2. При този резултат завърши първата част.

В 51-ата минута се стигна до нов обрат, след като Антъни Уестън обеляза втория си гол и изведе отново гостите напред в резултата. 20 минути по-късно Уестън  оформи своя хеттрик за 2:4.

Реваншът e на 7 декември в Глазгоу.

---

Септември U19 - Рейнджърс U19 2:4 (2:2)

0:1 Антъни Уестън (21), 1:1 Симеон Александров (25), 2:1 Мартин Стойчев (30), 2:2 Коул Маккинън (44), 2:3 Антъни Уестън (51), 2:4 Антъни Уестън (71)

Септември U19: Ивайло Илиев, Адреан Стойков (64-Георги Доканин), Теодор Цветанов, Мартин Филипов, Георги Иванов (87-Божидар Пиралков), Стоян Стоичков, Панайот Пасков-капитан, Красиан Колев (86-Мирослав Колев), Мартин Стойчев (71-Крис Вълчинов), Мартин Михайлов (64-Георги Шопов), Симеон Александров;

Резерви: Мартин Иванов, Мирослав Делков;

Треньор: Иван Гешев;

Рейнджърс U19: Джей Хогарт, Роби Фрейзър, Леон Кинг (60-Грейг Алън), Люис Макинън, Адам Дивайн-капитан, Джейсън Линдзи (74-Конър Алън), Мъри Милър, Коул Маккинън, Рос Маккаусланд (86-Рори Уилсън), Антъни Уестън (86-Арън Лайъл), Алекс Лоури (74-Кристофър Маккий);

Резерви: Луис Будинаукас, Роби Юр;