Розова долина с купа Coca-Cola в Стара Загора

Ивайло Пампулов 23/04/2010 18:05

Малките футболисти на ФК Розова долина спечелиха купа Coca-Cola на завършилия днес двудневен турнир в Стара Загора. Във финалния мач играчите от Казанлък спечелиха срещу ФК Стара Загора с 5:4, въпреки че в края на първото полувреме отстъпваха с 1:4.

След почивката те не само изравниха, но и победиха с гол, отбелязан минута преди края на двубоя.

Така финалното класиране придоби следния вид: ФК Розова Долина (Казанлък), следван от ФК Стара Загора (Стара Загора), ПФК Берое (Стара Загора), ФК Миньор (Раднево), ФК Чирпан (Чирпан), ФК Левски (с. Ягода), ФК Траяна (Стара Загора) и ФК Ботев (Гълъбово).

Ето и резултатите от днешното състезание:
ФК Ботев (Гълъбово) - ФК Траяна (Стара Загора) - 0:3
ФК Левски (с. Ягода) - ФК Чирпан (Чирпан) – 1:4
ФК Минъор (Раднево) - ПФК Берое (Стара Загора) – 0:11
ФК Розова долина (Казанлък) - ФК Стара Загора (Стара Загора) – 5:4.

Индивидуални награди:

- най-добър вратар – Ивайло Тотев (ФК Розова Долина, Казанлък)
- най-добър защитник – Ангел Огнянов (ФК Левски, с. Ягода)
- най-добър полузащитник – Даниел Иванов (ФК Стара Загора)
- най-добър нападател – Християн Маринов (ФК Стара Загора)
- голмайстор на турнира – Траян Тенев (ФК Розова долина, Казанлък)
- футболист № 1 на турнира – Недьо Монев (ФК Чирпан)
- най-техничен футболист – Михаил Димитров (ФК Левски, с. Ягода)
- най-полезен състезател – Георги Русев (ПФК Берое, Стара Загора)
- най-добър треньор – Антим Паральов (ФК Розова долина, Казанлък).

Турнирът в Стара Загора бе вторият от десетте в тазгодишната верига на Coca-Cola. Компанията подпомага националната програма “Децата и футболът” от самото й създаване. Всеки участник получава пълна футболна екипировка, а всеки отбор – професионални футболни топки.