ВЕЛИКО ТЪРНОВО | Деца - подзона Велико ТърновоДата Час Домакин Резултат Гост Забележка
17-05-202217:00Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)
17-05-202217:00ОФК Янтра 2019 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)
17-05-202217:00Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)
17-05-202217:00Локомотив 1927 (Дряново) - ОФК Спартак-Плевен (Плевен)
17-05-202217:00Чавдар 2006 (Троян) - Академик (Свищов)
17-05-202217:00Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)
17-05-202217:00Чумерна (Елена) - Етър (Велико Търново)


Класиране

Отбор М П Р З Г Г-Р Т
1ОФК Спартак-Плевен (Плевен)221912108-169258
2Локомотив (Горна Оряховица)24174379-225755
3ОФК Янтра 2019 (Габрово)22163371-215051
4Етър (Велико Търново)23145471-234847
5Локомотив 1927 (Дряново)21131742-37540
6Чавдар 2006 (Троян)23123861-491239
7Изгрев 93 (Царевец)231031051-351633
8Чумерна (Елена)20102850-351532
9Литекс (Ловеч)23831256-50627
10Янтра (Полски Тръмбеш)24731441-77-3624
11Левски 2007 (Левски)22541345-92-4719
12Академик (Свищов)23241725-100-7510
13Севлиево (Севлиево)22301940-104-649
14Павликени (Павликени)22141719-98-797
Betway