ЦСКА елиминира Лудогорец за Купата при децата (2007)

Viasport 30/10/2020 18:30

ЦСКА елиминира Лудогорец на 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС при децата, родени през 2007 години.

"Червените" водени от Цветослав Алтънов, спечелиха и втората среща, този път с 3:1 и с общ резултат 7:2 продължават на 1/4-финалите.

Първият мач се игра на 21 октомври в Разград. ЦСКА победи с 4:1 като головете за "армейците" преди седмица отбелязаха Юлиан Гилов, който се разписа два пъти, Васил Каймаканов и Валентин Иванов.

Срещата реванш се игра в четвъртък, 29 октомври, на ВТУ "Тодор Каблешков" в София. "Червените" започнаха двубоя силно и още в 9-ата минута извеждащ пас на Алек Говедарски бе засечен от Илия Димитров, който откри резултата. Девет минути по-късно Юлиан Гилов отбеляза за 2:0. Този резултат се запази до почивката.

В 42-ата минута Васил Каймаканов се разписа след центриране отдясно на Гилов за 3:0. В 55-ата минута гостите намалиха от дузпа.

До края на мача с пропуски за ЦСКА се отличиха Илия Димитров, Валентин Иванов и Мартин Попов.

ЦСКА U14: Станислав Танев (в), Томи Тодоров, Валентин Иванов, Никола Николов, Адриан Пенчев, Дилян Стойчев, Юлиан Гилов, Алек Говедарски, Илия Димитров, Виторио Шотев (к), Васил Каймаканов;

Резерви: Иван Кехайов, Кирил Манчев, Бойко Карадалиев, Александър Георгиев, Мартин Андонов, Мартин Попов, Антон Толев

Tреньор: Цветослав Алтънов;

Източник: cska.bg