Започва турнир по футбол 5 на Аматьорската мини футболна лига

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 29/05/2015 09:00
Започва турнир по футбол 5 на Аматьорската мини футболна лига

Аматьорската мини футболна лига (АМФЛ) организира футболен турнир по случай 1 юни за деца, родени след 1 януари 2005 г.

 

Днес, 29 май, са мачовете в предварителните групи, а утре са плейофите. Тогава турнирът ще бъде закрит с награждаване.

 

Ще се играе футбол 5 на спортен комплекс "Грийнспорт" в София. Участват 24 отбора, разделени в 6 групи.

 

 

 

Вижте групите и пълният график


Група "А"

1. Пирин 2001 - А
2. ДИТ - А
3. ЧОУ "Образование и технологии"
4. Левски-Раковски
           
Група "Б"

1. Метал (Перник)
2. София 2001
3. Ферион - А
4. Левски
 
Група "В"

1. Левски-Спартак
2. Победа
3. Лъвчета
4. Локомотив (София)
 
Група "Г"

1. Елит
2. Витоша (Бистрица)
3. Миньор (Пeрник) - А
4. Отбор 24
 
Група "Д"

 

1. Миньор (Пeрник) - Б
2. Щурче
3. Пирин 2001 - А
4. ФК Футбол Старс
 
Група "Е"

 

1. Сокол
2. Рилски спортист (Самоков)
3. ЦСКА
4. Ферион - Б

Програма


Кръг 1
 
Петък, 29 Май, 2015 г.
 
11:00 Терен 3, "В" Победа - Левски-Спартак
11:00 Терен 4, "В" Лъвчета - Локомотив (Сф)
11:00 Терен 3, "Б" Метал - София 2001
11:00 Терен 4, "Б" Ферион А - Левски

11:30 Терен 1, "Е" Рилски спортист - ЦСКА
11:30 Терен 2, "Е" Сокол - Ферион Б
11:30 Терен 1, "Д" Миньор (Пк) Б - Щурче
11:30 Терен 2, "Д" Пирин 2001 А - ФК Футбол Старс

12:00 Терен 1, "Г" Отбор 24 - Елит
12:00 Терен 3, "Г" Витоша (Бистрица) - Миньор (Пк) А
12:00 Терен 4, "А" Пирин 2001 Б - ЧОУ "Образование и технологии"
12:00 Терен 4, "А" ДИТ А - Левски-Раковски
 
Кръг 2
 
Петък, 29 Май, 2015 г.
 
12:30 Терен 2, "В" Победа - Лъвчета
12:30 Терен 3, "В" Локомотив (Сф) - Левски-Спартак
12:30 Терен 2, "Б" Левски - Метал (Пк)
12:30 Терен 3, "Б" Фeрион А - София 2001

13:00 Терен 1, "Е" Сокол - Рилски спортист
13:00 Терен 1, "Е" ЦСКА - Ферион Б
13:00 Терен 4, "Д" Миньор (Пк) Б - ФК Футбол Старс
13:00 Терен 1, "Д" Пирин 2001 А - Щурче

13:30 Терен 4, "Г" Елит - Миньор (Пк) А
13:30 Терен 1, "Г" Витоша (Бистрица) - Отбор 24
13:30 Терен 2, "А" Левски-Раковски - ЧОУ "Обраозование и технологии"
13:30 Терен 2, "А" ДИТ А - Пирин 2001 Б
 
Кръг 3
 
Петък, 29 Май, 2015 г.
 
14:00 Терен 4, "В" Победа - Локомотив (Сф)
14:00 Терен 1, "В" Лъвчета - Левски Спартак
14:00 Терен 4, "Б" Ферион А - Метал (Пк)
14:00 Терен 1, "Б" София 2001 – Левски

14:30 Терен 2, "Д" Пирин 2001 А - Миньор (Пк) Б
14:30 Терен 3, "Д" ФК Футбол Старс - Щурче
14:30 Терен 2, "Е" ЦСКА - Сокол
14:30 Терен 2, "Е" Рилски спортист - Ферион Б

15:00 Терен 2, "Г" Елит - Витоша (Бистрица)
15:00 Терен 3, "Г" Отбор 24 - Миньор (Пк) А
15:00 Терен 1, "А" ЧОУ "Образование и технологии" - ДИТ А
15:00 Терен 1, "А" Левски-Раковски - Пирин 2001 Б
 
Събота, 30.05.2015 г., плейофи

1/8-финали

10:00 Т1,  
10:00 Т2,  
10:00 Т3,  
10:00 Т4,  

10:30 Т1,  
10:30 Т2,  
10:30 Т3,  
10:30 Т4,

¼-финали

 

11:30 Т1,  
11:30 Т2,  
11:30 Т3,  
11:30 Т4,  

½-финали

 

12:20 Т1,  
12:20 Т2,  

Финали

13:10, 3-4 място
13:40, 1-2 място

 

Очаквайте резултатите.

 

-----

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите

-----

Виж какво се случва в света около нас с FBR.BG

-----

Коментирай по тази и други теми във Форума на Viasport.bg

-----

Заповядай в нашия онлайн магазин за спортни стоки SportForMe.com



Коментари