35 СОУ и 109 ОУ са №1 в турнира на Лъвчетата

Viasport 05/12/2016 11:15

Завърши ученическият турнир на ФК Лъвчета, организиран съвместно със Зоналния съвет на БФС-София и БАСУ (Българска асоциация спорт за учащи).

Два дни в спортен комплекс „Симеоново“ 29 отбора от 17 столични училища водиха оспорвани битки, подкрепяни от своите треньори и родители. Излъчени бяха шампионите в три възрасти - 1-2 клас, 3-4 клас и смесени отбори (1-4 клас).

Всички деца получиха медали и лакомства, а първите 4 отбора в крайното класиране във всяка възраст бяха наградени с купи.

35 СОУ спечели първото място при 1-2 клас, а 109 ОУ триумфира в надпреварата за 3-4 клас. Треньор и на двата отбора е Добрин Михайлов. 14 СОУ, с треньор Тихомир Йосифов, стана победител при смесените отбори (1-4 клас).

Шампионите и призьорите бяха наградени от председателя на Лъвчетата доц. Венцислав Гаврилов и делегатите на БФС Павел Павлов, Георги Мидилев и Пандо Кобуров.

Победителите в два от трите финала бяха определени след изпълнение на дузпи.