Левски-Раковски нанесе втора загуба на Пирин, Витоша 13 би в Дупница (видео)

Viasport 04/11/2018 15:20

Левски-Раковски нанесе втора загуба на лидера Пирин (Благоевград) в среща от 14-и кръг на зоналното първенство за деца, роден през 2004-2005 година.

Столичани победиха като гост с 1:0. Единственото попадение за тима на Емилиян Петров падна в средата на първото полувреме. Негов автор стана Петър Иванов.

Малко преди почивката гостите имаха добра възможност да удвоят, но удар на Михаил Димитров бе избит от вратаря на домакините. Пирин също имаше своите шансове, но не успя да ги материализира.

От загубата на Пирин се възползваха децата на Витоша 13. Те разбиха с 5:1 връстниците си от Марек на стадион „Бончук“. Головете за Витоша 13 реализираха юношеският национал Мартин Иванов ( 2), Иван Кахчиев (2) и Александър Тафровски.

Пирин остава на първо място с 33 точки, с две повече от втория Витоша 13. Левски-Раковски е трети с 26 т.