ЦСКА и ЦПВК с две победи при девойките

Ани Колева 04/11/2018 17:20

Отборите на ЦСКА и ЦПВК записаха по две победи над съперниците си, съответно Локомотив и Левски в четвъртия кръг на софийското градско първенство по волейбол за прекадетки (момичета, родени 2004/2005 година) и кадетки (девойки, родени 2002/2003 година).

При прекадетките младите волейболистки на ЦСКА надиграха като домакини след петгеймова битка Локомотив с 3:2 гейма. С това „червените“ отбелязаха втори успех, като с една загуба от ЦПВК и 6 точки заемат четвърто място във временното класиране.

Лидер засега в тази възраст е тимът на Славия, който надигра като гост ВШ Владимир Николов с 3:0 гейма. С това „белите“ отбелязаха четвърта победа и са първенец в групата с 12 точки.

Славия е водач в класирането при прекадетките с четири победи

Волейболистките на ЦПВК надиграха като гости Левски с 3:1 гейма и също отбелязаха четвърта победа в шампионата. Те обаче имат 11 точки в актива си и заемат втора позиция след „белите“.

Трети са волейболистките на Локомотив , с две победи, една загуба и 10 точки. Четвърти са представителките на Левски, с една победа, две загуби и 3 точки.

Програма, резултати и временно класиране в софийското градско първенство за прекадетки вижте тук.

При по-големите - кадетките ЦСКА надигра Локомотив с 3:1 гейма. Така „армейките“ записаха трета поредна победа, като оглавиха временното класиране с 9 точки. Втори са представителките на Звезди 94, които почиваха в този кръг. Те също имат три победи и 9 точки, но отстъпват на „червените“ с по-лоша геймова разлика.

Представителките на ЦПВК надиграха отново като гости  Левски с 3:1 гейма. Така волейболистките на Полицейския клуб извоюваха втори успех, като с една загуба и 6 точки се намират на трето място в подреждането.

ЦПВК се поздрави с двойна победа над Левски

С първа победа в този кръг се поздравиха състезателките на Ахил, които надиграха ВА Стойчев-Казийски с 3:0 гейма. След успеха ахилки заемат шесто място в подреждането с 3 точки.

Ахил записа първа победа при кадетките

Програма, резултати и временно класиране в софийското градско първенство за кадетки вижте тук

На челната сниммка: Прекадетките на ЦСКА надиграха Локомотив с3:2 гейма