ЦСКА и Славия не промениха нулите в Елитната U19

Ваня Николова 02/03/2019 17:10

ЦСКА и Славия завършиха 0:0 в мач от 17-и кръг на Елитната U19. Срещата се игра на терен 2 на базата на "червените" в Панчарево.

Двубоят не предложи качествена продукция, чистите положения почти липсваха.

През първото полувреме нямаше много ситуации, имаше повече битка. В 7-ата минута Славия имаше добра възможност. След корнер Димитър Ненчов стреля с глава, но вратарят на ЦСКА Борис Груев изби в ъглов удар.

Едва в края на полувремето "червените" организираха опасна ситуация. След центриране отдясно Росен Петров продължи с глава към Асен Дончев, който шутира в аут.

През втората част картината не се промени. Гостите търсеха да изведат на чиста позиция нападателя Пламен Петров. Това се случи в 77-ата минута, когато Димитър Балинов подаде към Петров. Той се озова срещу Борис Груев, но вратарят на ЦСКА спаси "армейците".

Малко преди края Росен Петров засече с глава центриране от ъглов удар, но бе неточен.

ЦСКА заема четвърта позиция с 35 точки, Славия е на шесто място с 29.