ЦСКА спечели турнира SKF Meet the world в Сопот (снимки, видео)

Ваня Николова 12/05/2019 21:10

ЦСКА спечели турнира SKF Meet the world в Сопот. На финала възпитаниците на треньора Атанас Борносузов победиха Черно море с 2:0.

Надпреварата бе за деца, родени през 2004 година.

ЦСКА ще представя България на най-големия международен турнир в света "Купа Готия" в Швеция през лятото.

"Червените" поведоха в 15-ата минута със страхотен гол от дистанция на Георги Чорбаджийски.

Малко след началото на второто полувреме ЦСКА имаше възможност да удвои резултата. Павел Жабов излезе на стрелкова позиция, но не успя да преодолее вратаря на Черно море. Последва удар на Иван Аврамов, който бе отразен от стража на "моряците".

Осем минути преди края ЦСКА организира хубава атака, завършена успешно от Иван Аврамов.

Фотогалерия, ВИЖТЕ ТУК

Фотогалерия от награждаването, ВИЖТЕ ТУК

Вижте пълен запис на мача.

---

Черно море - ЦСКА 0:2 (0:1)

0:1 Георги Чорбаджийски (15), Иван Аврамов (52)

Черно море: 33. Кристиян Енчев (13. Павел Маринов), 3. Стефан Димов, 94. Валентин Вълчев, 18. Делян Илиев, 11. Мартин Илиев, 9. Николай Златев, 8. Симеон Иванов-капитан (4. Дойчин Дочев), 6. Галин Панев, 29. Берк Бейхан, 21. Милен Николов, 10. Марин Петков (5. Никола Атанасов, 26. Николай Трифонов, 22. Серги Кешкерян);

Резерви: Велиян Момчилов

Треньор: Станислав Стоянов;

ЦСКА: 1.Иван Маринов (22. Константин Касабоков), 25. Даниел Янакиев (15. Кирил Великов,), 5. Валентин Ситнилски, 4. Мартин Влаевски, 8. Виктор Атанасов (12. Теодор Иванов), 10. Георги Чорбаджийски (18. Георги Шаламанов), 13. Йоан Лозанов-капитан (14. Юлиян Илиев;), 22. Павел Жабов (21. Александър Георгиев), 16. Иван Аврамов (2. Росен Маринов), 7. Ясен Цеков (17. Ясен Спиров), 9. Йоан Борносузов (22. Георги Димитров)

Старши треньор: Атанас Борносузов
Помощник-треньор: Валентин Колев

Жълт картон: Валентин Ситнилски (ЦСКА)

Съдии: Георги Иванов, Тодор Тодоров и Йордан Дораков;

В мача за трето място Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 4:0. Подробности, ЧЕТЕТЕ ТУК