ЦСКА надви Септември в Елитната U15

Viasport 14/09/2019 16:50

ЦСКА победи Септември с 2:0 в мач от четвърти кръг на Елитната група до 15 години.

Срещата се игра на базата на "червените" в Панчарево.

И двата гола отбеляза Георги Димитров. Той изведе "армейците" напред в края на първото полувреме.

В 40-та минута нападателят вкара за 2:0 след асистенция отляво на Браян Стефков.

Наско Цеков нацели напречната греда от дузпа в 54-ата и пропусна да направи резултата класически.

Септември също имаше своите шансове. През първата част, при резултат 0:0, гостите създадоха много добри положения, но не успяха да преодолеят вратаря на ЦСКА.