Лудогорец с две победи в Елитните U17 и U15 (видео)

Viasport 21/09/2019 17:00

Лудогорец записа две домакинския победи днес в мачовете си в Елитните групи до 17 и до 15 години.

При юношите младша възраст, родени през 2003 година, играчите на Йордан Юруков се наложиха с 3:1 над Сокол (Марково) в мач от шести кръг. Гостите поведоха в 3-ата минута чрез Станимир Марински, но още до почивката Лудогорец стигна до пълен обрат.

В 15-ата  минута Енис Ерол изравни, а в 34-ата Димитър Господинов отбеляза за 2:1.

През втората част разградчани реализараха трето попадение в 65-ата минута. Точен отново бе Димитър Господинов.

Останалите срещи от кръга в Елитната U17 са в неделя, 22 септември.

При децата, родени през 2005 година, Лудогорец победи с 4:0 Витоша 13. През първото полувреме домакините поведоха с гол на нападателя Петър Кирев.

След почивката Георги Караиванов направи 2:0. Петър Кирев се разписа за 3:0, а влезлият като резерва Йоан Кирoв оформи крайния резултат 4:0 в 63-ата минута.

Останалите срещи от кръга в Елитната U15 са в неделя, 22 септември.