Гол след гол на Лудогорец - Септември в Елитната U19

Viasport 21/09/2019 20:45

Истинско голово шоу стана на мача Лудогорец – Септември от седми кръг в Елитната юношеска група до 19 години.

Домакините от Разград спечелиха с 5:3. На полувремето резултатът беше 3:1.

Играчите на Стефан Славов влязоха здраво в двубоя и в 21-ата минута вече водеха с 3:0. Лудогорец откри в 5-ата минута с гол на Петър Караангелов. В 17-ата домакините покачиха на 2:0 след попадение на Петър Георгиев. Малко по-късно Владислав Найденов вкара за 3:0.

В 41-ата минута Калоян Костов намали за столичани. След корнер и разбъркване в наказателното поле защитникът с глава се разписа за 3:1.

В 51-ата минута Мартин Русков отбеляза четвъртия гол за домакините. Шест минути по-късно бе отсъдена дузпа за Септември за нарушение срещу Кристиан Тасков. Мартин Тодоров, който бе капитан на Септември в този мач в отсъствието на контузения Делян Ганев, отбеляза за 4:2.

Минута по-късно Петър Карангелов вкара втория си гол в мача за 5:2.

Крайният резултат бе оформен в 60-ата минута от Александър Тодоров, който направи 5:3.

До края мачът бе двуостър с положения и пред двете врати, домакините удариха греда.

---

Лудогорец – Септември 5:3 (3:1)

1:0 Петър Караангелов (5), 2:0 Петър Георгиев (17), 3:0 Владислав Найденов (21), 3:1 Калоян Костов (41), 4:1 Мартин Русков (51), 4:2 Мартин Тодоров (57-дузпа), 5:2 Петър Караангелов (58), 5:3 Александър Тодоров (60)

Лудогорец: Владимир Русанов, Мартин Русков, Александър Ганчев-капитан, Никола Ганчев, Димитър Жеков, Велислав Минков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев, Владислав Найденов;

Резерви: Дамян Христов, Николай Георгиев, Преслав Петков, Алекс Луканов, Димитър Василев, Хидает Хюсеин, Георги Николов;

Треньор: Стефан Славов;

Септември: Светослав Вуцов, Николай Стойчев, Калоян Костов, Мирослав Делков, Георги Доканин, Васил Бакалов, Александър Тодоров, Мерджан Фикри, Александър Виденов, Мартин Тодоров-капитан, Кристиан Тасков;

Резерви: Константин Костадинов, Йордан Костов, Георги Тафраджиев, Божидар Георгиев, Кристиян Гуглев, Кристиян Костадинов, Дейвид Симеонов;

Треньор: Иван Гешев;

Съдии: Калоян Цветков, Живко Петров и Владимир Йорданов;

Делегат на БФС: Пламен Хаджийски,