Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 17/11/2019 18:40
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 17 ноември вижте кои мачове се играха в елитните, столичните и зонални първенства.  

 

Вижте резултатите първо във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като Viasport.bg има и мобилна версия. Ще я намерите на m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.


Елитна юношеска група до 17 г.


Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА 1:2
Берое - Спартак 1918 (Варна) 5:1
Черно море - Лудогорец 1:1
Левски - Септември 1:0, РЕПОРТАЖ
Славия - Етър 4:2
Локомотив (Пловдив)- Национал 5:1
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково) 3:0
Левски-Раковски - Витоша (Бистрица) 4:1


Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК

 

Елитна юношеска група до 15 г.


Черноморец 1919 (Бургас) - ЦСКА 1:3
Спартак 1919 (Плевен)- Асти (Хасково) 2:0
Берое - Добруджа 1919 (Добрич) 5:0
Черно море - Лудогорец 0:0
Левски - Септември 2:1
Славия - Етър  0:0

Локомотив (Пловдив)- Национал 1:3
Ботев (Пловдив)- Витоша 13 (София) 3:1


Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК


Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г.

 

Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 1:1

Хебър (Пазарджик) - Вихрен (Сандански) 2:1

Ботев 57 - Левски 0:2

Пирин 1941 (Разлог) - Витоша (Бистрица) 1:4

Барокко (София) - Миньор (Перник) 1:0

Локомотив (София) - Сливнишки герой (Сливница) 2:0

ЦСКА 1948 - Беласица (Петрич) 3:1

Спортист (Своге) - Струмска слава (Радомир) 4:0

 

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г.


ЦСКА 1948 - Национал 2:1

Барокко (София) - ЦСКА 1:8

Септември (София) - Витоша 13 2:3

Хебър (Пазарджик) - Царско село 3:3

Ботев 57 - Левски 0:3

Левски-Раковски - Олимпиец (София) 0:4

Локомотив (София) - Оборище (Панагюрище) 10:0

 

Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2003-2004 г.

 

Миньор (Перник) - ОФК Пирин (Благоевград) 0:0

Кюстендил - Банско 3:0, служебно

Вихрен (Сандански) - Марек 1915 (Дупница) 3:0

Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев) 1:4

Струмска слава (Радомир) - Пирин 2001 (Благоевград) 5:1

Беласица (Петрич) - Перун1978 (Кресна) 4:2

 

Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 г.

 

Чавдар (Етрополе) - Балкан (Ботевград) 1:0

 

Столично първенство, деца "А", р. 2005 г.

 

Обеля (София) - Национал 4:1

София Спорт - Победа 2013 (София) 7:1

 

Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2006 г.

 

Славия - Витоша 13 2:1

Локомотив (София) - Царско село 4:1

ЦСКА - Развитие на млади футболисти 3:1

Национал - Септември 4:0

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "Б", комплекс "ДИТ"

 

Славия - Витоша (Бистрица) 2:0

Н Спорт (София) - Ботев 57 3:3

Левски - РД Спорт (София) 5:0

Ком - 98 (Годеч) - Младост 2015 (София) 7:0

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "Г", Костинброд

 

Арес (София) - Ултраспорт (София) 2:2

Надежда (Доброславци) - Конкордия (София) 6:1

Ферион (София) - ОФК София 0:5

София Спорт - Люлин (София) 3:0

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "Б", "Грийн спорт"

 

ДИТ Спорт - Металург 1957 (Перник) 1:0

Левски 2 - Витоша 13 6:1

ЦСКА - Кюстендил 9:0

Национал - Олимпиец (София) 0:1

Олимпия (София)- Метал 2002 (Перник) 0:2

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "Г", "57-о училище"

 

РД Спорт (София) - Щурче (София) 3:2

Септември 2 (София) - Атлетико Артен (София) 0:9

Орловец-2015 (Кокаляне) - ЦСКА 1948 (София) 2:3

Ботев 57 (София) - Интернационал (София) 0:4

 

Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б", "ДИТ - зала"

 

Академик 1947 (София) - Атлетико Артен 0:6

Елит (София) - София Спорт 6:5

Левски - Арес (София) 12:0

Царско село - Левски-Раковски 1:0

Национал - Ком - 98 (Годеч) 4:1

Миньор (Перник) - Локомотив (София) 0:2

 

Футбол 7, р. 2009 г. - група "В", "Царско село"


Спорт за всички - РД Спорт (София) 3:0

Олимпиец (София) - Сердика (София) 0:3

ОФК София - Победа 2013 (София) 3:3

Олимпия (София) - Витоша 13 (София) 0:6

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5

 

ДИТ Спорт - Спартак (София) 0:2

Левски - Атлетико Артен (София) 3:0

Н Спорт (София) - Лъвчета (София) 1:0

ЦСКА - Септември (София) 6:0

Левски-Раковски - Локомотив (София) 0:13

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", "Надежда"


Урвич (Панчарево) - Спорт за всички 0:2

Костинброд (Костинброд) - ДАФ (София) 2:1

Развитие на млади футболисти - Шампион (София) 1:1

Средногорец (Златица) - Сердика (София) 3:2

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари