Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 24/11/2019 18:20
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 24 ноември вижте кои мачове се играха в елитните, столичните и зонални първенства.  

 

Вижте резултатите първо във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като Viasport.bg има и мобилна версия. Ще я намерите на m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.

 

Славия - Лудогорец 3:1, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

 

Елитна юношеска група до 17 г.

 

Септември - Дунав 2010 (Русе) 1:3


Обзор, ЧЕТЕТЕ ТУК

 

Елитна юношеска група до 15 г.

 

Септември - Черноморец 1919 (Бургас) 4:2, КРАТЪК РЕПОРТАЖ

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2001-2002 г.

 

Локомотив (София) - Ботев 57 2:2

Вихрен (Сандански) - ЦСКА 1948 2:2

Сливнишки герой - Септември (София) 2:1

Левски - Спортист (Своге) 4:0

Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог) 4:0

Струмска слава (Радомир) - Барокко (София) 2:5

Витоша (Бистрица) - Чавдар (Етрополе) 5:1

 

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2003-2004 г.

 

Витоша (Бистрица) - Левски-Раковски 1:2

Локомотив (София) - Ботев 57 1:1

Царско село - ЦСКА 1948 2:0

Оборище (Панагюрище) - Олимпиец (София) 0:0

Витоша 13 - Барокко (София) 7:0

Национал - Славия 1:4

ЦСКА - Хебър (Пазарджик) 7:1

 

Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2003-2004 г.

 

Перун1978 (Кресна) - Вихрен (Сандански) 3:1

Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли) 2:5

Пирин (Гоце Делчев) - Кюстендил 0:0

Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 2:1

Банско - Беласица (Петрич) 1:3

ОФК Пирин (Благоевград) - Струмска слава (Радомир) 8:0

 

Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2001-2002 г.

 

Балкан (Ботевград) - Конкордия (София) 3:0 служебно

 

Столично първенство, деца "А", р. 2005 г.

 

Национал - София Спорт 0:4

Септември - Левски-Раковски 5:0

Гранит (Владая)- Локомотив (София) 0:4

 

Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2006 г.

 

Царско село - ЦСКА 0:4

Витоша 13 - Ботев 57 1:5

Левски - Национал 4:0

Септември - Локомотив (София) 0:2

 

Футбол 11, р. 2007 г. - група "Б", комплекс "ДИТ"

 

Ботев 57 - Сердика (София) 5:2

Витоша (Бистрица) - Н Спорт 0:4

Младост 2015 (София) - Левски 0:20

РД Спорт (София) - Славия 1:3

 

Футбол 9, р. 2008 г. - група "Б", "Грийн спорт"

 

Метал 2002 (Перник) - ДИТ Спорт 0:1

Витоша 13 - ЦСКА 0:9

Кюстендил - Олимпия (София) 1:0

Олимпиец (София) - Левски 2 4:2

Металург 1957 (Перник) - Национал (София) 1:1

 

Футбол 7, р. 2009 г. - група "Б", "ДИТ - зала"

 

Локомотив (София) - Елит (София) 7:1

Атлетико Артен (София) - Миньор (Перник) 3:0

София Спорт - Левски 1:5

Арес (София) - Национал 0:8

Ком - 98 (Годеч) - Царско село 1:5

Левски-Раковски - Академик 1947 (София) 3:1

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Локомотив (София) - ДИТ Спорт 1:2

Септември - Левски-Раковски 4:0

Лъвчета (София) - ЦСКА 0:9

Атлетико Артен (София) - Н Спорт 0:4

Спартак (София) - Левски 0:5

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари