U17: Септември ще зимува на върхa след минимален успех срещу Ботев, Спартак (Варна) взе точка от Левски

Viasport 05/12/2019 17:15

Септември ще зимува на върха в класирането в Елитната юношеска група до 17 години. В отложен мач от 10-и кръг на първенството столичани победиха Ботев (Пловдив) с 1:0. Двубоят се игра на стадиона на 57-о училище в София.

Единственият гол падна от дузпа в 40-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Симеон Александров. Той вкара от бялата точка за 1:0.

Мачът бе много оспорван и равностоен като и двата тима имаха своите положения.

В другата отложена среща днес Спартак (Варна) и Левски завършиха 1:1. Домакините от Варна откриха в 6-ата минута. Алеко Димитров изведе Спартак напред с точно изпълнена дузпа. В началото на второто полувреме "сините" изравниха с гол на Каел Димитров.

Снимка: архив