Димо Кръстев вкара гол при погром над Торино

Viasport 17/02/2020 11:45

Капитанът на юношеския национален отбор, набор 2003, Димо Кръстев, се разписа при разгромната победа на Фиорентина U17 над Торино. Българинът, който бе титуляр, откри резултата с удар с глава като това бе трети негов гол за сезона.

Кръстев игра през първата част като централен защитник, а през втората част мина на титулярната си позиция на дефанзивен полузащитник.

Той откри головата серия в 17-ата минута, Иноченти покачи в 23-ата, головата машина Сене добави два гола в 25-ата и 37-ата минута, а Алибони завърши бурята в 40-ата за 5:0.

В същото време стана ясно, че Димо Кръстев има разрешение от Фиорентина да се включи в тренировъчната седмица на националния отбор. Както Viasport.bg вече ви съобщи, България U17 ще играе две контроли с Гърция в Благоевград на 25 и 27 февруари.

Кръстев обаче няма да пристигне на 23 февруари, когато започва лагерът на националите, поради ангажименти същия ден в шампионата в Италия. Димо ще пристигне на 24 февруари.