U15: Берое обърна Септември, ЦСКА с изразителна победа (обзор)

Viasport 22/02/2020 18:25

Три срещи от 16-и кръг в Елитната група до 15 години се играха днес.

В дербито в Пловдив Ботев надви Локомотив с минималното 1:0. ЦСКА записа убедителна победа в Добрич, а Берое обърна Септември от 0:1 до 2:1 в Стара Загора.

Останалите мачове са в неделя, 23 февруари.

Вижте най-интересното от днешните срещи.

---

Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА 0:5 (0:0)

"Червените", които преди почивката пропуснаха своите положения, след паузата вкараха пет гола.

Хеттрик реализира Никола Чукаров, новото попълнение от Ботев (Пловдив) Андрей Цой и влезлият като резерва Александър Кожухаров добавиха по едно попадение.

---

Берое - Септември 2:1 (0:1)

Двубоят се игра на изкуствения терен над стадион "Берое". Септември започна по-добре мача и поведе през първото полувреме. Илиян Манчев се разписа за гостите след корнер.

През второто полувреме  Берое подобри представянето си и направи пълен обрат. Попаденията за "зелено-белите" бяха дело на Дамян Йорданов и Цветомир Тодоров.