Победителите в деветото издание на Купа София

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 24/02/2020 09:00
Победителите в деветото издание на Купа София

В неделя завърши 9-ото издание на "Купа София". 

 

Ето какво написаха организаторите на турнира в официалната си страница във фейсбук:

 

"Организирахме "Купа София" с много старание под мотото: "Нещата, които правим, струват точно толкова, колкото любов сме вложили в тях". Е, ние вложихме цялата си любов и я влагаме от първия ден, в който си обещахме, че ще създадем един конкурентноспособен турнир, който да даде сцена за изява на българските деца! Създадохме нови приятелства, запечатахме много емоции, постарахме се да дадем стимул на нашите деца да бъдат смели мечтатели и да сбъдват мечтите си, не само на "зеления килим", но и в живота.

 

Истината е, че нямаше да успеем без ВАС - без нашите участници, без техните треньори и ръководители, които с всяка следваща година ни амбицират да продължаваме да растем, нямаше да успеем без ВАС - родители, които направихте страхотна атмосфера на всичко терени и показахте УВАЖЕНИЕ И РЕСПЕКТ към участниците си и помежду си! 

 

Нямаше да успеем, ако зад нас за поредна година не застанаха Столична Община и госпожа Татяна Георгиева - председател на постоянната комисия за децата, младежта и спорта! Нямаше да бъдем същите и без силната подкрепа на Български футболен съюз и господин Михаил Касабов, които повярваха в нас и нашите деца и им пожелаха в бъдеще, те да бъдат част от националния отбор на България! Благодарим и на господин Валентин Чакъров - председател на Зонален Съвет - гр. София, за това, че подкрепи "битката за София" и съдейства за нашата по - добра организация!

 

Нямаше да успеем без нашите партньори, които дадоха от сърце каквото могат за участниците ни! Благодарим също и на нашите страхотни фотографи, които запечатаха всичко случващо се по терена през последните 4 дни!"


Вижте победителите и индивидуалните награди по възрасти.

 

Набор 2007

1. ЦСКА 1948
2. Национал
3. Берое (Стара Загора)


Най-добър вратар: Стилиян Максимов (Берое)
Най-добър защитник: Мартин Димитров (ЦСКА 1948)
Голмайстор: Георги Георгиев (ЦСКА 1948)
Играч на турнира: Деян Кирилов (Национал)

 

Набор 2008 - поток 1
1. Национал
2. Берое (Стара Загора)
3. Левски (София)


Най-добър вратар: Александър Василев (Национал)
Най-добър защитник: Александър Петров (Левски)
Голмайстор: Борис Торев (Берое)
Играч на турнира: Кристиян Горянов (Национал)

 

Набор 2008 - поток 2
1. ВЕЛД (Пловдив)
2. Локомотив (София)
3. Ботев (Враца)


Най-добър вратар: Алек Коцев (Ботев Враца)
Най-добър защитник: Калоян Димитров (Локомотив София)
Голмайстор: Асен Алексиев (ВЕЛД)
Играч на турнира: Мерт Мутаф (ВЕЛД)

 

Набор 2009 - поток 1
1. Славия (София)
2. Берое (Стара Загора)
3. Локомотив (София)


Най-добър вратар: Ивайло Бакалов (Локомотив София)
Най-добър защитник: Александър Ценов (Славия)
Голмайстор: Александър Маринов (Славия)
Играч на турнира: Калоян Костов (Берое)

 

Набор 2009 - поток 2
1. Левски (София)
2. Витоша Бистрица
3. Национал


Най-добър вратар: Кристиян Нейнов (Национал)
Най-добър защитник: Теодор Господинов (Витоша Бистрица)
Голмайстор: Денис Милетиев (Ботев Враца)
Играч на турнира: Даниел Траянов (Левски)

 

Набор 2010 - поток 1
1. ДИТ (София)
2. Левски (София)
3. Олимпия


Най-добър вратар: Алек Здравков (ДИТ)
Най-добър защитник: Константин Джонев (Олимпия)
Голмайстор: Теодор Лазаров (Левски)
Играч на турнира: Христо Ковачев (ДИТ)

 

Набор 2010 - поток 2
1. Национал
2. Севлиево
3. Витоша 13


Най-добър вратар: Кристиян Антов (Национал)
Най-добър защитник: Денислав Йорданов (Витоша 13)
Голмайстор: Филип Стоичков (Национал)
Играч на турнира: Димитър Стефанов (Севлиево)

 

Набор 2011 - поток 1
1. Берое (Стара Загора)
2. Левски (София)
3. Национал


Най-добър вратар: Георги Вълчев (Берое)
Най-добър защитник: Борис Стефанов (Национал)
Голмайстор: Людмил Гюнелиев (Левски)
Играч на турнира: Златин Тодоров (Берое)

 

Набор 2011 - поток 2
1. ЦСКА (София)
2. Лъвчета
3. Септември (София)


Най-добър вратар: Христо Миланов (ЦСКА)
Най-добър защитник: Мартин Цеков (Септември)
Голмайстор: Теодор Панайотов (Лъвчета)
Играч на турнира: Константин Гергинов (ЦСКА)

 

Набор 2012 - поток 1
1. ДИТ (София)
2. Звездичка (Бургас)
3. Берое (Стара Загора)


Най-добър вратар: Велислав Попов (Берое)
Най-добър защитник: Кристиян Мянов (Звездичка)
Голмайстор: Георг Тушев (ДИТ)
Играч на турнира: Антони Вутков (ДИТ)

 

Набор 2012 - поток 2
1. ЦСКА (София)
2. Шампион (София)
3. Лъвчета


Най-добър вратар: Емил Минев (ЦСКА)
Най-добър защитник: Теодор Ангелов (Лъвчета)
Голмайстор: Матю Младжов (ЦСКА)
Играч на турнира: Тео Георгиев (Шампион)

 

Набор 2013
1. Болярчета (Велико Търново)
2. Звездичка (Бургас)
3. Олимпия

 

Най-добър вратар: Остин Пурнел (Олимпия)
Най-добър защитник: Кристиян Гинчев (Болярчета)
Голмайстор: Преслав Конакчев (Болярчета)
Играч на турнира: Даниел Петков (Звездичка)

 

Всички резултати и снимки, вижте във фейсбук страницaта на турнира 

Купа "София" / Sofia Cup.


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари