U15: Лудогорец излъга ЦСКА в София

Ваня Николова 01/03/2020 11:40

Лудогорец победи ЦСКА с 1:0 в среща от 17-и кръг в Елитната група до 15 години. Мачът се игра на стадион „Академик", 4-ти км в София.

Лудогорец поведе в последната минута на  първото полувреме. Кристиян Иванов се озова на добра позиция в наказателното поле и не се поколеба да прати топката в мрежата.

През първата част ЦСКА отправи повече удари към вратата на съперника, но те не затрудниха стража Умут Хабил. Преди гола играчите на Лудогорец също опитаха 2-3 удара, но те не бяха опасни.

Малко след началото на второто полувреме гостите имаха възможност да удвоят преднината си. След удар на Васил Тошев вратарят на ЦСКА Алекс Божев изби топката в гредата.

ЦСКА опита да стигне поне до равенството, но гостите се отбраняваха добре и резултатът от първото полувреме се запази до края.