Дунав победи Черно море в контрола, куп юноши играха и в двата отбора

Viasport 27/05/2020 15:15

Дунав (Русе) победи с 1:0 Черно море в контролна среща на стадион "Тича" във Варна.

За "моряците" играха куп футболисти, продукт на школата на клуба. Титуляри бяха Иван Дюлгеров, Мартин Дичев, Велислав Василев, Емил Янчев, Петър Вуцов и Денислав Ангелов. През второто полувреме в игра се появиха роденият през 2004 година Николай Златев, Иван Дичевски, Йордан Радев и Павел Георгиев.

От 18:00 ч. Черно море ще играе още една контрола с Лудогорец в Разград.

За Дунав Митко Русанов започна сред стартовите 11, а след почивката се появиха юношите Винченцо Ангелов, Константин Митев, Димитър Тодоров и Симеон Иванов.

В 60-ата минута Велислав Василев вкара топката в мрежата на русенци, но голът не бе зачетен заради засада.

В 65-ата минута Дунав поведе от дузпа. Юлиян Ненов бе съборен в наказателното поле от Мирослав Енчев и главният рефер отсъди наказателен удар. Въпреки че хвана ъгъла, вратарят Иван Дичевски не успя да избие удара на Ненов.

Черно море: Иван Дюлгеров (46-Иван Дичевски), Мирослав Енчев (82-Йордан Радев), Димитриос Хантакиас, Мартин Дичев, Цветомир Панов, Велислав Василев, Емил Янчев, Петър Вуцов (75-Николай Иванов), Родриго (46-Николай Златев), Матиас Курьор (82-Павел Георгиев), Денислав Ангелов.

Дунав: Благой Макенджиев, Петко Цанков, Александър Исаевски, Любен Николов, Михаел Милчев, Диян Димов, Свилен Щерев, Ивайло Лазаров, Митко Русанов, Стефан Христов и Григор Долапчиев (през второто полувреме в игра се появиха: Винченцо Ангелов, Димитър Тодоров, Константин Митев, Юлиян Ненов, Росен Колев, Кавалканте, Фиртулеску и Симеон Иванов)

Снимка: chernomorepfc.bg