Работов и Шопов с цял мач за Ботев при успех над Етър

Viasport 08/07/2020 00:00

Станислав Работов и Станислав Шопов играха цял мач за Ботев (Пловдив) при победата с 1:0 над Етър, която прати "канарчетата" срещу Черно море в битка за място в Лига Европа. Антонио Вутов отбеляза единствения гол в 29-ата минута.

В 66-ата минута Вутов бе сменен от нападателя Иван Василев. В 90-ата минута друг юноша на клуба - Димитър Пройчев, влезе в игра на мястото на Костадин Ничев. В групата на Ботев бяха още Бисер Бонев и Атанас Чернев.

За Етър титуляр бе Кольо Станев, който в 77-ата минута бе сменен от Иван Стоянов. През второто полувреме за гостите игра Стелиян Добрев, който на почивката смени Педро Лагоа. Етър завърши мача с 9 човека след червени картони на Яни Пехливанов (80) и Божидар Кацаров (87).