Юношата на Локомотив (Пловдив) Даниел Димитров дебютира в Първа лига

Viasport 10/07/2020 10:00

Юношата на Локомотив (Пловдив) Даниел Димитров дебютира в Първа лига в двубоя срещу ЦСКА (1:2). Той влезе в игра в 87-ата минута на мястото на Валентино Пулиезе.

В 90-ата минута друг юноша на клуба - Петър Петров се появи на терена, заменяйки Лукас Салинас.

В 61-ата минута Локомотив поведе в резултата с гол на Лукас Салинас. В 80-та минута ЦСКА изравни от дузпа, реализирана от Тиаго. В 87-та минута гол на Локомотив бе отменен. ЦСКА стигна до победата в заключителните секунди на добавеното време, когато Али Соу вкара за 1:2.

В групата на Локомотив бяха само юноши на клуба. На пейката за "черно-белите" бяха още Кристиан Томов, Николай Борисов, Божидар Зелямов и Иво Георгиев.

В групата на ЦСКА пък бяха юношите Илия Шаламанов, Йоан Бауренски и Даниел Иванов.

Снимка: lokomotivpd.com