Резултати от осминафиналите на държавното първенство по тенис до 12 г.

Тенис
Добави в Svejo
    Viasport 12/08/2020 17:40
Резултати от осминафиналите на държавното първенство по тенис до 12 г.

На кортовете на ТК Дема в София се изиграха на осминафиналите на държавното лично първенство по тенис на открито за момчета и момичета до 12.


Надпреварата е от календара на БФТенис.
 
Резултати, Юноши, 1/8-финали:
Мартин Дамянов (ТК Супер Спорт, Варна) - Стефан Боев (ТК Августа Траяна, Стара Загора) 6-3, 7-6(5)
Самуил Пешев (ТК Диана, София) - Филип Костадинов (ТК Славия Бомел 9, София) 6-4, 6-0
Александър Митев (ТК Приста 2011, Русе ) - Емил Бимбашиев (ТК Смолян 2013) 6-4, 6-1
Станислав Косев (ТК Кристи, Дряново) - Петър Иванчев (ТК Диана, София) 6-2, 7-5
Димитър Кисимов (ТК Про спорт, София) - Калоян Шиков (ТК Ямбол 2005) 6-1, 6-2
Иван Иванов (ТК Супер Спорт, Варна) - Александър Толев (ТК Стоянстрой, Пловдив) 6-1, 6-1
Виторио Станков (ТК Левски, София) - Добромир Манолов (ТК Диана, София) 6-2, 6-2
Николай Бунчев (ТК Малееви, София ) - Божидар Шишков (ТК Локомотив, Пловдив) 6-2, 6-4

Юноши, 1/4-финали:
Мартин Дамянов (ТК Супер Спорт, Варна) - Самуил Пешев (ТК Диана, София)
Александър Митев (ТК Приста 2011, Русе ) - Станислав Косев (ТК Кристи, Дряново)
Димитър Кисимов (ТК Про спорт, София) - Иван Иванов (ТК Супер Спорт, Варна)
Виторио Станков (ТК Левски, София) - Николай Бунчев (ТК Малееви, София )

Резултати, Девойки, 1/8-финали:
Златина Ангелова (ТК Супер Спорт, Варна) - Сирма Николова (ТК Левски, София) 6-4, 6-0
Елеонора Тонева (ТК 15:40, София) - Теодора Найденова (ТК Черноморец, Бургас) 6-3, 6-0
Елена Пападопулу (ТК 15:40, София) - Ивелина Христова (ТК Супер Спорт, Варна) 6-2, 6-3
Габриела Иванова (ТК Черноморец, Бургас) - Рая Стайкова (ТК Свиленград) 6-2, 6-1
Андреа Иванова (ТК Славия Бомел 9, София) - Анастасия Бързакова (ТК Славия Бомел 9, София) 6-2, 6-0
Брияна Иванова (ТК Про спорт, София) - Александра Антонова (ТК Русе) 6-0, 6-2
Валерия Гърневска (ТК Българов, Габрово) - Мария Чалъкова (ТК 15:40, София)
Никол Иванова (ТК Бароко Спорт, София) - Рафаела Симеонова (ТК Ямбол 2005) 6-3, 7-5

Девойки, 1/4-финали:
Златина Ангелова (ТК Супер Спорт, Варна) - Елеонора Тонева (ТК 15:40, София)
Елена Пападопулу (ТК 15:40, София) - Габриела Иванова (ТК Черноморец, Бургас)
Андреа Иванова (ТК Славия Бомел 9, София) - Брияна Иванова (ТК Про спорт, София)
Валерия Гърневска (ТК Българов, Габрово) - Никол Иванова (ТК Бароко Спорт, София)

Програма:
13 август (четвъртък) – четвъртфинали единично + полуфинали двойки
14 август (петък) – полуфинали единично + ФИНАЛИ ДВОЙКИ
15 август (събота) – ФИНАЛИ ЕДИНИЧНО




 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари