Локомотив (Пловдив) с убедителна победа срещу Нефтохимик в Елитната U19

Viasport 20/08/2020 11:45

Локомотив (Пловдив) победи с 4:1 Нефтохимик (Бургас) в отложена среща от първия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Мачът се игра в сряда на помощния терен на "Лаута".

Играчите на Васил Гърков откриха резултата в 26-ата минута. Центрирана топка от корнер бе избита от голлинията от стража на Нефтохимик, но при добавката Видол Сейменски бе точен за 1:0.

В началните минути на втората част "черно-белите" вкараха втори гол. Даниел Димитров се разписа от дузпа.

Гостите намалиха след триходова комбинация. Точен за бургазлии беше Богослав Петков.

Локомотив натисна съперника и след две попадения на Георги Мавродиев и Христо Русков домакините сложиха точка на спора.

В последната минута на редовното време Мартин Гарабедян от състава на Локомотив и Михаил Михов от гостите бяха изгонени с директни червени картони заради реплики.

Източник: academy.lokomotivpd.com

---

Локомотив (Пловдив) - Нефтохимик 4:1 (1:0)
1:0 Видол Сйменски (26), 2:0 Даниел Димитров (51-дузпа), 2:1 Богослав Петков (69), 3:1 Георги Мавродиев (78), 4:1 Христо Русков (88)

Локомотив (Пловдив): Кристиан Томов-капитан, Христо Русков, Божидар Зелямов, Видол Сейменски, Николай Борисов, Атанас Манов, Иво Георгиев, Даниел Димитров, Александър Колев, Сашо Лебанов, Николай Джелебов;

Резерви: Кристиян Ботев, Ставри Юмерски, Иван Арамазов, Ангел Табаков, Димитър Казаков, Георги Мавродиев, Мартин Гарабедян;

Треньор: Васил Гърков;

Нефтохимик: Николай Горанов, Атанас Чавдаров, Виктор Кунев, Генчо Далев-капитан, Димитър Примов, Калоян Данев, Коста Далев, Красимир Батилов, Мартин Бонев, Михаил Михов, Слави Диков;

Резерви: Валентин Темелков, Богослав Петков, Давид Шакарян, Мартин Георгиев, Светослав Славов, Християн Панов, Цветомир Цайков;

Треньор: Костадин Джамбазов

Съдии: Даниел Краевски, Цветан Горанов и Екатерина Петкова;

Делегат на БФС: Цветан Гърдев;

Червени картони: Мартин Гарабедян, Локомотив (90), Михаил Михов, Нефтохмик (90)