Равенство между Национал и ЦСКА в Елитната U15

Ваня Николова 27/08/2020 19:25

Национал и ЦСКА завършиха 2:2 в среща от пети кръг на Елитната група до 15 години. Мачът се игра на изкуствения терен на НСА.

Домакините от Национал поведоха още в третата минута, когато Васил Казълджиев се разписа с удар от наказателното поле. В края на полувремето ЦСКА изравни от дузпа, реализирана от Венцислав Иванов.

Две минути след подновяването на играта Национал отново излезе напред в резултата и отново голмайстор за домакините бе Евгени Благов – 2:1.

В 51-ата минута обаче той си отбеляза автогол за крайното 2:2.

ЦСКА е с актив от 11 точки от три победи и две равенства. Национал има 7 точки – две победи, едно равенство и две загуби.

---

Национал – ЦСКА 2:2 (1:1)

1:0 Васил Казълджиев (3), 1:1 Венцислав Иванов (35-дузпа), 2:1 Евгени Благов (37), 2:2 Евгени Благов (51-автогол)

Национал: Филип Вълов, Георги Анев (Йордан Шопов), Христо Паракосов, Денимир Велков (Атанас Томов), Евгени Благов, Борис Атанасов-капитан (Мартин Пасалидис), Александър Сребров, Петър Георгиев, Васил Казълджиев (Симеон  Янков), Деян Ненков, Кубрат Комсалов;

Резерви: Борислав Иванов, Яни Янев,;

Треньор: Чавдар Славков;

ЦСКА: Габриел Петковски, Илиян Димитров, Тодор Цонев, Светозар Евтов, Георги Христанов (Мануел Михайлов), Алексей Раданов, Александър Александров, Кристиан Чачев, Венцислав Иванов, Кирил Георгиев-капитан, Александър Кожухаров;

Резерви: Георги Гергинов, Ангел Тодоров, Антон Илиев, , Милен Георгиев, Александър Благовестов, Кристиян Василев;

Треньор: Стоян Ангелов;

Съдии: Геро Писков, Марин Бонев и Ангел Станчев;

Делегат на БФС: Валентин Лазаров;

Жълти картони: Кубрат Комсалов, Христо Паракосов (Национал), Илиян Димитров, Светозар Евтов, Кирил Георгиев, Венцислав Иванов (ЦСКА);