Вижте призьорите от турнира по футбол за деца, проведен в НФБ Бояна

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 14/09/2020 20:20
Вижте призьорите от турнира по футбол за деца, проведен в НФБ Бояна

Станаха ясни призьорите от турнира по футбол за деца (р.2008 г.), проведен в НФБ „Бояна“ от 11 до 13 септември.


В него взеха участие 10 отбора.


Състезанието бе организирано от ЗС на БФС гр.София по програма "Футболни звезди" на БФС.


Участващите отбори за първи път играха във формат ф11, какъвто ще практикуват и през новия сезон 2020/2021.

 

 

Т У Р Н И Р

ПО ФУТБОЛ 11 ЗА ПОДГОТВИТЕЛНА ГРУПА ДЕЦА 2008 ГОДИНА

 

11, 12 и 13.09.2020 г., НАЦИОНАЛНА ФУТБОЛНА БАЗА - БОЯНА 

 

                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

  1. ДИТ София
  2. Левски
  3. Левски-Спартак 1962
  4. Пловдив
  5. Национал
  6. Барокко
  7. Септември
  8. Славия
  9. София Спорт
  10. ЦСКА-София

 

 

П  Р  О  Г  Р  А  М  А

I ГРУПА

II ГРУПА

1. Пловдив

1. ЦСКА-София

2. ДИТ София

2. Левски-Спартак 1962

3. Септември

3. Национал

4. Барокко

4. Славия

5. Левски

5. София Спорт

 

 

С Р Е Щ И   В   ГРУПИТЕ

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

I. 2. ДИТ София

I.5. Левски

11.09.

09.30

1-3

ІІ. 2. Левски-Спартак 1962

II.5. София Спорт

11.09.

10.40

0-1

І. 1.  Пловдив

I.2. ДИТ София

11.09.

11.50

2-3

ІІ. 1. ЦСКА-София

II.2. Левски-Спартак 1962

11.09.

13.00

2-1

І. 5. Левски

I.3. Септември

11.09.

14.10

8-0

ІІ. 5. София Спорт

II3. Национал

11.09.

15.20

0-10

І .3. Септември

I.4. Барокко

11.09.

16.30

3-3

ІІ. 3. Национал

II.4. Славия

11.09.

17.40

6-1

 

 

 

 

 

І. 3. Септември

I.1. Пловдив

12.09.

09.30

1-5

ІI. 3. Национал

II.1. ЦСКА-София

12.09.

10.40

2-1

І. 4. Барокко

I.5. Левски

12.09.

11.50

0-6

II.4. Славия

II.5. София Спорт

12.09.

13.00

4-0

I.1. Пловдив

I.4. Барокко

12.09.

14.10

6-0

II.1. ЦСКА-София

II.4. Славия

12.09.

15.20

1-3

I. 2. ДИТ София

I.3. Септември

12.09.

16.30

3-0

II.2. Левски-Спартак 1962

II.3. Национал

12.09.

17.40

0-3

 

 

 

 

 

I.4. Барокко

I.2. ДИТ София

13.09.

09.30

2-8

II.4. Славия

II.2. Левски-Спартак 1962

13.09.

10.40

5-0

I.5. Левски

I.1. Пловдив

13.09.

11.50

4-2

II.5. София Спорт

II.1. ЦСКА-София

13.09.

13.00

0-5

 

 

КЛАСИРАНЕ В ГРУПИТЕ:

 

I ГРУПА

II ГРУПА

1.Левски

1.Национал

2.ДИТ София

2.Славия

3.Пловдив

3.ЦСКА-София

4.Септември

4.София Спорт

5.Барокко

5.Левски-Спартак 1962

 

 

 

 

 

П О Л У Ф И Н А Л Н И     С Р Е Щ И

ДАТА

ЧАС

РЕЗ.

1. І    Левски

2. ІІ   Славия

13.09.

14.10

4-1

2. І     Национал

1. ІІ    ДИТ София

13.09.

15.20

2-2 в ред.време

(5-3 след изп. на дузпи)

 

 

С Р Е Щ А   за   ІІІ  място

ДАТА

ЧАС

 

Славия

Национал

13.09.

16.30

2-4

         

 

 

Ф  И  Н  А  Л

ДАТА

ЧАС

 

Левски

ДИТ София

13.09.

17.40

3-0

         

 

 

 

К Р А Й Н О   К Л А С И Р А Н Е:

 

                                                І    място                   -          Левски

                                                ІІ   място                   -          ДИТ София       

                                                ІІІ  място                   -          Национал                          

                                                ІV  място                  -          Славия

 

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари