Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 03/10/2020 18:50
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

На трети октомври, събота, вижте кои мачове се игрха в елитните, столични и зонални първенства. 

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като  Viasport.bg има мобилна версия. Ще я намерите на - m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г. Запад


Септември - Витоша (Бистрица) 7:0
Славия - Левски 0:1, РЕПОРТАЖ
Национал - Спартак 1919 (Плевен) 6:1
Пирин (Благоевград) - Етър 3:0
Левски-Раковски - Монтана 5:1
ЦСКА - Локомотив (София) 1:0


Елитна юношеска група до 17 г. Изток


Сокол (Марково) - Добруджа 4:1
Спартак 1918 (Варна) - Черно море 1:1
Арда (Кърджали) - Локомотив (Пловдив) 1:3
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1


Елитна юношеска група до 15 г. Запад


Славия - Левски 0:2
Септември - Витоша 13 4:0
ЦСКА - Ботев (Враца) 0:0
Национал - Спартак 1919 (Плевен) 2:2
Пирин (Благоевград) - Етър 2:1
Борислав (Първомай) - Монтана 0:2

 

Елитна юношеска група до 15 г. Изток


ОФК Хасково - Добруджа  2:2
Спартак 1918 (Варна) - Черно море  0:5
Нефтохимик - Локомотив (Пловдив) 0:4
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0


Юноши старша възраст "Зона", р. 2002-2003 г.


Барокко - ЦСКА 1948 0:4


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г.


Банско - Пирин (Благоевград) 3:4
Септември (Симитли) - Елит-София 1:2

Ботев 57 - Вихрен (Сандански) 5:1
Пирин (Гоце Делчев) - Гранит (Владая) 4:1


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2004-2005 г.


Витоша 13 - Царско село 2:1

Малеш 1940 (Микрево) - Беласица (Петрич) 1:2
Левски-Раковски - Миньор (Перник) 0:3
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек  4:0


Деца "Зона", р. 2006-2007 г.


Ботев 57 - Марек 1:0
Металург 1957 (Перник) - Хебър  2:4
Левски-Раковски - Миньор (Перник) 2:1
ЦСКА 1948 - Кюстендил  2:4
Национал - Беласица (Петрич) 1:2


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Конкордия - Спортист (Своге) 1:0
Ком - 98 (Годеч) - Ботев 57  0:1


Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


Ферион - Септември 2:3
Сантяго Бернабеу (София) - Царско село 1:2
Барокко  - ДИТ 0:2
Искър 1945 (Нови Искър) - София Спорт 0:6
Левски-Раковски - Витоша (Бистрица) 1:14
Интер Джесика 2010 (София) - Победа 2013 (София)


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.


Левски-Раковски - Славия 0:13


Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2007 г.


ОФК София - Победа 2013 (София) 5:0
Витоша (Бистрица) - Спортист 13 (София) 1:4


Футбол 11, р. 2008 г. - група "А", комплекс "Уинбет Арена"


Левски - Марек 8:0
Национал - Септември 2:2
Левски Спартак 1962 - Сливнишки герой 5:0
Миньор (Перник) - Локомотив (София) 1:6


Футбол 11, р. 2008 г. - група "В", комплекс "ДИТ", Драгалевци


Ботев 57 - Септември 1:7
Сердика - Интер Джесика 2010 (София) 10:1
Орловец-2015 (Кокаляне) - Металург 1957 (Перник) 0:6
Барокко - София Спорт  1:6


Футбол 9, р. 2009 г. - група "А", ст. "Раковски"


Миньор (Перник) - Рилски спортист 1:1
Спортист 13 (София) - Септември 2:2
Балкан (Ботевград) - Левски-Раковски 1:4
Ботев Батановци (Перник) - Славия 0:13
Левски - Национал 1:2


Футбол 9, р. 2009 г. - група "В", "Уинбет Арена"


РД Спорт - Арес 2:9
ФК Възраждане (Сф) - Локомотив (Сф) 2:0
Елит (София) - Кремиковци 3:2
София Спорт - Ботев 57  1:4
Олимпиец (София) - Марек  2:6

 

Футбол 7, р. 2010 г. - група "А", "ДИТ - зала"


ДИТ - Левски Спартак 1962 8:0
Славия - Олимпия (София) 2:2
Царско село - Миньор (Перник) 1:2
Спортион (София) - ЦСКА  0:4
Интер Джесика 2010 (София) - Спартак (София) 1:2


Футбол 7, р. 2010 г. - група "В", "Грийн спорт"


Спорт за всички - Академик 1947 (София) 0:4
Метал 2002 (Перник) - Лъвчета 1:1
Костинброд - Витоша (Бистрица) 2:3
ЦСКА 1948 - БАМФ (София) 8:1


Футбол 7, р. 2011 г. - група "А", "Спортна София", Зона Б-5


София Спорт - Олимпия (София)  1:4 
Локомотив (София) - Левски-Раковски 2:1
ЦСКА -Септември 4:1
Щурче (София) - Славия 0:5
Левски - Национал 4:1

 

Футбол 5, р. 2012 г., група "А", "Надежда", терен 1


ОФК София - Н Спорт 1:4
Лъвчета - София Спорт 0:8
Левски Спартак 1962 - Ботев 57 0:7


Футбол 5, р. 2012 г., група "Б", "Надежда", терен 3


Атлетик 11 (София) - БГ 7 (София) 2:7
Козаро (Ботевград) - Левски 1:9
Витоша 13 - Шампион (София) 3:1
Атлетико Артен - Елит (София) 3:0
Олимпия (София) - София Спорт 2020  5:0

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари