Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 04/10/2020 18:10
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 4 октомври, неделя, вижте кои мачове се играха в столичните и зонални първенства. 

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като  Viasport.bg има мобилна версия. Ще я намерите на - m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.


Елитна юношеска група до 17 г. Изток


Лудогорец - Спартак-Пловдив 1947  5:1
Ботев (Пловдив) - Берое 3:2


Елитна юношеска група до 15 г. Изток


Ботев (Пловдив) Берое 5:0

Лудогорец - Сините камъни (Сливен) 9:0


Юноши старша възраст "Зона", р. 2002-2003 г.


Пирин (Гоце Делчев) - Кюстендил 6:3
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник) 1:5
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) 0:6
Ботев 57 - Левски-Раковски 1:0 
Беласица (Петрич) - Струмска слава (Радомир) 4:0

 

Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г.


ЦСКА - Локомотив (София) 9:0


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Балкан (Ботевград) Локомотив (София) 1:5
Рилски спортист - Барокко 2:2
Левски (Чепинци) - Царско село 0:10


Столично първенство, деца "А", р. 2006 г.


Чавдар (Етрополе) - Олимпиец (София) 10:2
Ботев 57- Сердика (София) 2:4
Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 3:3
Конкордия (София) - Гранит (Владая) 1:2
София Спорт - ДИТ 1:1


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.


Олимпия ФК (София) - Национал 0:8
Септември - Витоша 13 2:0
ЦСКА - РД Спорт  3:0
Локомотив (София) - Левски  0:4
Царско село - Ботев 57 0:8


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", комплекс "Уинбет Арена"


Арес (София) - Левски-Раковски 3:1
ФК Пловдив - ОФК София 12:0
Кюстендил - Н Спорт 0:10
Витоша (Бистрица) - ДИТ 3:1
ЦСКА - Славия 1:2


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", комплекс "ДИТ", Драгалевци


Елит (София) - Спартак-2015 (София)  6:0
Академия Мургаш (Елин Пелин) - Надежда (Доброславци) 3:2
Локомотив (София) - Витоша 13  2:0
РД Спорт - Обеля сити  1:4


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", ст. "Раковски"


ДИТ - Витоша (Бистрица) 1:1
ЦСКА - Атлетико Артен  1:3
Кюстендил - Н Спорт 3:3
Развитие на млади футболисти - Левски-Раковски  3:2

Металург 1957 (Перник) - Академик 1947 (София) 0:4


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", "Уинбет Арена"


Ферион - Сердика 8:0
БАМФ - Победа 2013 (София) 2:2
Щурче - Ултраспорт  3:0
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци) 1:7
Спорт за всички - ОФК София 4:2


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Талант (София) - Елит (София) 1:1
Младост 2015 (София) - Атлетико Артен  0:12
Септември - ФК Възраждане (София) 2:1
Кюстендил - Левски-Раковски  4:1
Витоша 13 - Национал 2:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Ботев 57 - Развитие на млади футболисти 2:2
София Спорт - БГ 7 (София) 8:2
Арес (София) - Металург 1957 (Перник) 6:1
ДАФ (София) - Вива (София)  0:0


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Талант - Спартак (София) 2:1
Лъвчета - Железница (София) 3:0
Царско село - Левски  0:4
Арес (София) - ДИТ 0:2
Н Спорт - Атлетико Артен  4:0


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", "Надежда"


ДИТ - Барокко  6:0
Надежда (Доброславци) - Витоша 13  0:11
Шампион (София) - Марек  0:8
Ботев 57 - Вива (София) 2:3

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари