Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 10/10/2020 20:00
Резултати на съботните мачове във Viasport.bg

На десети октомври, събота, вижте кои мачове се играха в елитните. столични и зонални първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.

 

Резултатите може да следите и в движение на мобилния си телефон или таблет, тъй като  Viasport.bg има мобилна версия. Ще я намерите на - m.viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г. Запад


 Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) 1:4
 Монтана - Славия 0:4
 Спартак 1919 (Плевен) - Левски-Раковски 2:2

 Етър - Национал  2:2


Елитна юношеска група до 17 г. Изток


 Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец  0:4
 Локомотив (Пловдив) - Сокол (Марково) 7:0
 Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе) 3:4


Елитна юношеска група до 15 г. Запад


 Левски - ЦСКА  2:0, РЕПОРТАЖ
 Витоша 13 - Пирин (Благоевград) 2:3
 Монтана - Славия  0:0
 Ботев (Враца) - Септември 0:1
 Етър - Национал  1:3
 Спартак 1919 (Плевен) - Борислав (Първомай) 13:0


Елитна юношеска група до 15 г. Изток


 Черноморец 1919 (Бургас) - Лудогорец  0:5
 Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе) 3:2
 Сините камъни (Сливен) - Ботев (Пловдив) 0:4
 Локомотив (Пловдив) - ОФК Хасково 3:0
 Черно море - Нефтохимик  5:0


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г.


 Пирин (Благоевград) - Ботев 57 (София) 3:1
 Гранит (Владая) - Септември (Симитли) 2:2
 Вихрен (Сандански) - Славия  1:2

 Елит-София -  Банско  5:0


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2004-2005 г.


 Марек - ЦСКА 1948  1:1
 Хебър - Малеш 1940 (Микрево) 7:2
 Левски - Левски-Раковски  8:1
 Беласица (Петрич) - Витоша 13  1:0
 Септември (София) - РД Спорт 3:1

 

Деца "Зона", р. 2006-2007 г.


 Хебър - Национал (София) 2:1
 Кюстендил - Левски-Раковски  3:0
 Беласица (Петрич) - Локомотив (София) 2:2
 Миньор (Перник) - Металург 1957 (Перник) 6:0
 Марек - ЦСКА 1948  2:1


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


 Царско село - Рилски спортист - 2011 (Самоков) 7:2

 Барокко - Ком - 98 (Годеч) 0:1

 Ботев 57 - Конкордия (София) 10:2

Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


 ДИТ - Развитие на млади футболисти 2:2
 София Спорт - Сантяго Бернабеу (София) 10:2
 Царско село - Левски-Раковски 12:0
 Победа 2013 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 14:1
  Витоша (Бистрица) - Барокко  2:0


Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2007 г.


 Елит-София - ОФК София 1:3
 Спортист 13 (София) - Арес (София) 0:5
 Банкя 2009 (Банкя) - Витоша (Бистрица) 6:1

 Победа 2013 (София) - София Спорт 7:0


Футбол 11, р. 2008 г. - група "А", комплекс "Уинбет Арена"


Септември -Левски 0:11
ДИТ - Национал 3:2
Сливнишки герой - Миньор (Перник) 0:3
Марек - Левски Спартак 1962 2:1


Футбол 11, р. 2008 г. - група "В", комплекс "ДИТ", Драгалевци


Интер Джесика 2010 (София) - Ботев 57 0:2
София Спорт - Орловец-2015 (Кокаляне) 5:0
Септември - Барокко 7:0
Металург 1957 (Перник) - Сердика (София) 9:0


Футбол 9, р. 2009 г. - група "А", ст. "Раковски"


ДИТ - Левски 1:1
Национал - Миньор (Перник) 3:1
Септември - Балкан (Ботевград) 6:4
Левски-Раковски -  Ботев Батановци (Перник) 10:0

Рилски спортист-Самоков  - Спортист 13 (София) 1:3


Футбол 9, р. 2009 г. - група "В", "Уинбет Арена"


Марек - Елит (София) 1:5
Арес (София) - Олимпиец (София) 3:1
Ботев 57 - РД Спорт 1:6
Кремиковци - ФК Възраждане (София) 7:1
Локомотив (София) - София Спорт 4:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "А", "ДИТ - зала"


Олимпия (София) - ДИТ 0:2
ЦСКА - Славия 2:0
Миньор (Перник) - Спортион (София) 2:3
Спартак (София) - Царско село (София) 4:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "В", "Грийн спорт"


Академик 1947 (София) - Костинброд 11:1
Лъвчета - Спорт за всички 1:0
Победа 2013 (София) - ЦСКА 1948 1:9
БАМФ (София) - Метал 2002 (Перник) 2:4


Футбол 7, р. 2011 г. - група "А", "Спортна София", Зона Б-5

 

Национал - София Спорт 6:2
Славия - Левски 1:3
Септември - Щурче (София) 4:0
Левски-Раковски - ЦСКА 0:4
Олимпия (София) - Локомотив (София) 3:2


Футбол 5, р. 2012 г., група "А", "Надежда", терен 1


Ботев 57 - Славия 1:7
София Спорт - Левски Спартак 1962 6:0
Н Спорт - Лъвчета 7:2
Барокко (София) - ОФК София 11:2


Футбол 5, р. 2012 г., група "Б", "Надежда", терен 3


Шампион (София) - Олимпия (София) 3:4
БГ 7 (София) - Козаро (Ботевград) 1:6
Левски - Атлетико Артен (София) 4:0
Елит (София) - Витоша 13 1:10
София Спорт (София) - Атлетик 11 (София) 14:0

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари