Левски отстрани Лудогорец за Купа БФС при 16-годишните (видео)

Viasport 29/10/2020 08:30

Юношите на Левски до 16 години отстраниха Лудогорец на 1/8-финалите в турнира за Купата на БФС след 1:1 на реванша в Разград.

Първата среща в София завърши 0:0 и благодарение на отбелязания гол като гост момчетата на треньора Петър Карачоров преминаха в следващата фаза на турнира.

Домакините откриха чрез Петър Кирeв в 9-aта минута, но Марио Дадаков изравни за "сините" в 73-aта минута.

Левски U16: 1. Велизар Илиев, 22. Марио Дадаков, 5. Слави Чакъров, 21. Константин Габерски, 7. Симеон Василев, 8. Антоан Стоянов, 27. Асен Митков, 6. Виктор Василев (к) (67 – 19. Петко Панайотов), 10. Любомир Тодоров, 11. Виктор Добрев (77 – 4. Стилиян Бързачки), 16. Кристиан Красимиров (60 – 26. Радостиан Димитров)

Източник: levski.bg