U17: Левски надви Септември в края за 17-а поредна победа

Viasport 13/03/2021 17:10

Левски записа 17-ата си поредна победа в Елитната група до 17 години. "Сините", водени от Петър Карачоров, надвиха с 2:1 Септември.

Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион "Георги Аспарухов".

Асен Митков откри за домакините в 45-ата минута след асистенция на Васил Димитров.

Гостите изравниха в 80-ата минута  с гол на влезлия като резерва Димитър Николов с глава.

В добавеното време Антоан Стоянов донесе победата на Левски след подаване на Антон Иванов.

В другата среща от кръга, играна днес, ЦСКА се наложи с 1:0 като гост на Етър. Останалите мачове са в неделя, 14 март.