Ясни са съставите на отборите на регионите за турнира в София

Баскетбол
Добави в Svejo
    BGbasket.com 25/03/2021 16:10
Ясни са съставите на отборите на регионите за турнира в София

В края на тази седмица София ще е домакин на баскетболен турнир на регионите при родените 2006/2007. Надпреварата ще представи уменията на момчета и момичета от София, София Област, Загоре/Родопи и Добруджа/Мизия.

 

Турнирът ще се проведе от 26 до 28 март в зала „Триадица“, като е инициатива на БФБаскетбол и се провежда за втори път за тези набори.

 

Преди няколко години подобни турнири се проведоха в Сливен и Габрово.

Тази година инициативата е по програмата на ФИБА Youth Development Fund. Тя ще замести отпадналите заради пандемията турнири по проекта в Косово и Турция. Осемте отбора вече проведоха по два няколкодневни лагера, на които бе извършен и подбор за импровизираните финали в София.

Всички мачове ще можете да проследите в каналите в социалните мрежи на БФБаскетбол.

Ето и съставите на отборите:

 

Момчета

СОФИЯ ГРАД

Треньори – Димитър Йошев (Спортни таланти),  Петър Костадинов (Шампион 2006)

Дамян Николов - Левски

Александър Жилев - БУБА

Деян Колев - БУБА

Иван Димитров -БУБА

Станислав Хинков - БУБА

Стоян Ангелов - БУБА

Радослав Райков - ЦСКА

Константин Маргаритов - ЦСКА

Виктор Костов -  ЦСКА

Александър Гълъбов -  ЦСКА

Мартин Терезов  - Славия

Николай Деведжиев  - Септември

СОФИЯ ОБЛАСТ


Треньори - Николай Хаджиев (Евробаскет, Благоевград), Веселка Тодорова (Рилски спортист)

Велизар Георгиев – Балкан

Александър Гавалюгов - Балкан

Виктор Груев - Балкан

Кристиян Василев –Балкан

Николай Пецов - Балкан

Пламен Мартов  - Рилски спортист

Калоян Лозанов - Рилски спортист

Мариан Кичев - Рилски спортист

Боян Асенов - Рилски спортист

Камен Каменов - Миньор – 2015 Перник

Кристиян Манов - Миньор – 2015 Перник

Калоян Добрев - Евробаскет Благоевград

РОДОПИ/ЗАГОРЕ

Треньори - Йордан Иванов (Академик Пловдив), Румен Шопов (Тунджа)

Карлос Антов -Берое

Кристиян  Желев - Академик Пловдив

Илиян Илиев -  Академик Пловдив

Стефан Господинов - Черноморец

Петър Ралчев - Академик Пловдив

Преслав Дурев -  Сливен

Кристиян  Александров - Академик Пловдив

Димитър Димитров - Сливен

Хрисимир Дончев - Тунджа

Стилиян Карастоянов - Делфин

Цветан Николаев - Делфин

Калоян Демирев - Делфин

ДОБРУДЖА/МИЗИЯ

Треньори - Янко Янков (Шумен), Кирил Петров (Черно море Тича)

Симеон Варчев - Черно море Тича

Камен Петранов - Черно море Тича

Веселин Байчев -  Шумен

Станислав Бънков - Шумен

Иван Живков -  Дунав Русе 2016

Виктор Благословинов - Дунав Русе 2016

Стоян Чешмеджиев - Дунав Русе 2016

Галин Георгиев - Доростол

Михаил Калинов -  Доростол

Мартин Тагаров - Доростол

Никодим Моев - Чавдар

Александар Топчов – СтарБаскет

Момичета

СОФИЯ ГРАД

Треньори - Ирена Колева (Шампион 2006), Лилия Георгиева – (Локомотив София)

Ренета Димитрова

Данислава Иванова

Ванеса Кокалова -  Локомотив София

Христина Лозанова - Левски

Елена Драгоева  - Славия

Елена Георгиева - Славия

Албена Соколова - Академик 17

Божидара Попова - Славия

Адриана Андреева – Шампион 2006

Анна Рангелова - Шампион 2006

Елеонора Цветкова – Шампион 2006

Ивана Славова – Септември 97

СОФИЯ ОБЛАСТ

Треньори – Теодора Петрова (Рилски спортист), Зорница Мълчанкова (Гоце Делчев)

Цветелина Върбанова - Монтана

Десислава Петрова - Монтана

Ема Захарин Савова - Монтана

Карина Димитрова - Монтана

Виктория Ляпова - Рилски спортист

Даяна Николова - Рилски спортист

Деница Манолова - Рилски спортист

Лилия Василева - Рилски спортист

Моника Борисова - Рилски спортист

Венета Янакиева - Рилски Спортист

Цветина Гергинова - Балкан

Ани Георгиева – БШ Миньор

РОДОПИ/ЗАГОРЕ

Треньори - Жанета Жельова-Костова (Черноморец 2014),  Анел Рафет (Вихър, Айтос)

Димана Костова  - Черноморец 2014      

Рада Тишева - Черноморец 2014      

Мария Томова - Черноморец 2014      

Пламена Колева – Черноморец 2014     

Ния Танчева - Черноморец 2014     

Мартина Нягалова – Черноморец 2014 

Гергана Маданкова – Берое                     

Иванина Славова -  Берое                     

Ясмина Йорданова – Черноморец         

Стефания Стефанова – Асеновец            

Ивайла Делчева - Асеновец             

Людмила Илиева - Асеновец             

ДОБРУДЖА/МИЗИЯ

Треньори - Руслан Русев (Дунав Русе), Мирела Тодорова (Светкавица)

Станислава Рачкова - Шампион

Евелин Бляхова - Дунав-Русе 2016

Мария Пенчева - Дунав-Русе 2016

Ния Лилова - Светкавица

Теодора Пенчева - Светкавица

Христиана Пенковска - Чардафон

Стела Танчева - Чардафон

Даниела Петрова - Спартак

Ивета Петрова - Дунав Русе 2016

Ина Димова – Дунав Русе 2016

Кристина Станкова - Светкавица

Елиф Юсеинова - Светкавица

 

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари