Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 11/04/2021 19:00
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 11 април, неделя, вижте кои срещи се играха в зоналните и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2002-2003 г.


Ботев 57 - Локомотив (София) 3:3
Витоша (Бистрица) - Миньор (Перник) 5:2
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 1:1
Беласица (Петрич) - Кюстендил 4:0
Вихрен (Сандански) - Струмска слава (Радомир) 5:2
Барокко (София) - Левски-Раковски 1:5
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли) 2:0


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2004-2005 г. Пролет


Пирин (Гоце Делчев) - Славия 0:2

Левски - Миньор (Перник) 4:0

 

Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2002-2003 г.


Левски (Чепинци) - Ком - 98 (Годеч) 2:3
Рилски спортист - 2011 - Балкан (Ботевград) 3:3


Столично първенство, юноши младша възраст, р. 2004-2005 г.


Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) 2:1
Развитие на млади футболисти - ДИТ  6:1


Столично първенство, деца "А", р. 2006 г.


Ботев 57 - Спортист 13 (София) 2:2
Надежда (Доброславци) - Олимпиец (София) 4:0
Конкордия (София) - РД Спорт 1:10
Чавдар (Етрополе) - Орловец-2015 (Кокаляне) 3:0
Спартак-2015 (София) - Сердика (София) 0:7
София Спорт - Гранит (Владая) 6:0


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2007 г.


Славия - Септември 4:1
Национал - Локомотив (София) 3:1
Левски - Витоша 13  7:0
РД Спорт - Левски-Раковски 4:0

 

Футбол 11, р. 2008 г. - група "Б", II фаза, комплекс "ДИТ" Дагалевци


Арес (София) - ДИТ 2  0:3
Левски-Раковски - Металург 1957 (Пк) 1:3
Септември 2 - София Спорт  1:2
Кюстендил - Н Спорт  1:3


Футбол 11, р. 2008 г. - група "Г", II фаза, комплекс "Уинбет Арена"


РД Спорт - Орловец-2015 (Кокаляне) 2:1
Левски Спартак 1962 - Барокко (София) 0:3
Надежда (Доброславци) - Интер Джесика 2010  6:1
Академия Мургаш (Елин Пелин) - БГ 7 (София) 5:2
Спартак-2015 (София) - Обеля сити (София) 0:0


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Б", II фаза, ст. "Раковски"


Елит (София) - Арес (София) 3:0
ФК Възраждане - Н Спорт  3:4
Академик 1947 (София) - Септември  2:3
Левски 2 - Атлетико Артен (София) 0:2


Футбол 9, р. 2009 г. - група "Г", II фаза, "Уинбет Арена"


ОФК София - Кремиковци 0:10
Миньор (Перник) - Сердика (София) 1:1
Левски-Раковски - Кюстендил  1:11
Ултраспорт (София) - Олимпиец (София) 3:2
БАМФ (София) - София Спорт  4:0


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Б", II фаза, "ДИТ - зала"


Елит (София) - Витоша 13  1:3
Царско село - Талант 1:0
Метал 2002 (Перник) - Кюстендил 1:10
Лъвчета - Атлетико Артен (София) 0:5


Футбол 7, р. 2010 г. - група "Г", II фаза, "Грийн спорт"


Ботев 57 - Младост 2015 10:2
БАМФ (София) - Спорт за всички - отложен
ДАФ (София) - Барокко (София) 0:6
Металург 1957 (Перник) - Победа 2013 (София) 4:0
Развитие на млади футболисти - БГ 7 (София) 1:3


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", II фаза, "Спортна София", Зона Б-5


ДИТ 2 -  Спартак (София) 1:1
София Спорт - Витоша 13  0:8
Шампион - Вива (София) - отложен
Н Спорт - Левски 2  1:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "В", II фаза, "Надежда"


Ботев 57 - Царско село  2:1
Железница - Левски-Раковски  5:2
Барокко - Надежда (Доброславци) 0:4
Арес (София) - Щурче (София) 0:3

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

Благодарим ви!

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари