ЦСКА (2003) отстрани Левски и е на финал за Купата (видео)

Viasport 12/05/2021 19:45

ЦСКА отстрани Левски и ще играе на финала в турнира за Купа БФС при юношите старша възраст, набор 2003.

В битка за трофея "червените" с треньор Добри Митов ще се изправят срещу Септември, който по-рано днес елиминира тима на Лудогорец.

Полуфиналният мач реванш между Левски и ЦСКА, игран на "Герена", завърши 1:1. В първия двубой "армейците" спечелиха с 2:1 и така с общ резултат 3:2 заслужиха място на финала.

ЦСКА поведе в 33-ата минута с попадение на Мартин Аврамов .

В 74-ата минута "сините" изравниха чрез  Петър Войнов, но това се оказа недостатъчно за Левски да продължи напред.

Няклко минути по-късно вратарят на ЦСКА Ивайло Илиев спаси дузпа, изпълнена от Димитър Иванов.

Финалът Септември - ЦСКА ще се играе на 26 май. Стадионът домакин ще бъде определен допълнително.