ЦСКА с минимална победа над Лудогорец в U15

Ваня Николова 23/05/2021 16:05

ЦСКА спечели с 1:0 домакинството си на Лудогорец в мач от първата шестица на U15.

Топлото и задушно време не позволи на футболистите да покажат максимума от себе си, но "червените" определено бяха по-добри на терена.

Още в 1-ата минута Венцислав Иванов можеше да открие, но ударът му след опасен пробив мина до вратата.

В 19-ата минута капитанът Кирил Георгиев също бе близо до попадение за домакините, но не успя да се възползва по най-добрия начин от чудесно центриране.

Развръзката в целия мач дойде в последните секунди на полувремето. Центриране от корнер прехвърли вратаря на Лудогорец, който не прецени летежа на топката добре и на задна греда Тодор Цонев се разписа за 1:0.

Второто полувреме буквално не предложи абсолютно нищо запомнящо се. Домакините умело разиграваха, а Лудогорец не успяваше да стигне до опасности. Единствено удари на Александър Ангелов и Константин Димитров префучаха над вратата.

С тази победа момчетата на треньора Стоян Ангелов се изкачиха на първо място в групата, а Лудогорец записа първа загуба.