Девойките на Локомотив (Пловдив) първи на футболния фестивал в Стара Загора

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 05/07/2021 14:25
Девойките на Локомотив (Пловдив) първи на футболния фестивал в Стара Загора

Отборът на Локомотив (Пловдив) спечели футболния фестивал за девойки до 15 години в Стара Загора.

 

На финала "черно-белите" надделяха над столичния НСА с 1:0.

 

В турнира взеха участие 8 отбора, които се бориха за първото място в продължение на 3 дни на изкуственото игрище на стадион "Трейс Арена".

 

Фестивалът е част от поредицата футболни мероприятия, насочени към момичета и залегнали в стратегията за развитие и популяризиране на женския и девическия футбол у нас.

 

Резултати и класиране:


02.07.2021 г. (петък)

 1. 18:30 ч. Янтра 2013 -Енко 0:0

 2. 18:30 ч. Светкавица - „Локомотив 1926  0:4

 3. 19:30 ч. Ж.Ф.К. Варна - Спортика 2:3

 4. 19:30 ч. Дунав - НСА 0:2

 

03.07.2021 г. (събота)

  5. 09:00 ч. Енко - Спортика 2:0

  6. 09:00 ч. Локомотив 1926 - НСА 1:0

  7. 10:00 ч. Янтра 2013 – Ж.Ф.К. Варна 0:5

  8. 10:00 ч. Светкавица - Дунав 1:1

  9. 18:30 ч. Ж.Ф.К. Варна - Енко 0:0           

  10. 18:30 ч. Дунав - Локомотив 1926  0:2    

  11. 19:30 ч. Спортика - Янтра 2013   2:0     

  12. 19:30 ч. НСА - Светкавица  4:0   

 

  КЛАСИРАНЕ ГРУПА А

ОТБОР

М.

П.

Р.

З.

Г-Р

Т.

1

Спортика

3

2

-

1

 5:4

6

2

Енко

3

1

2

-

 2:0

5

3

ЖФК Варна

3

1

1

1

 7:3

4

4

Янтра 2013 

3

-

1

2

 0:

1

 


КЛАСИРАНЕ ГРУПА Б

ОТБОР

М.

П.

Р.

З.

Г-Р

Т.

1

Локомотив 1926

3

3

-

-

 7:0

9

2

НСА

3

2

-

1

 6:1

6

3

Дунав

3

-

1

2

 1:5

1

4

Светкавица

3

-

1

2

 1:

1

 

04.07.2021г. (Неделя)

  13. 09:00 ч. Полуфинал 1   Спортика - НСА 0:2

  14. 09:00 ч. Полуфинал 2   Енко - Локомотив 1926 2:3 (д.)

  15. 10:00 ч. Мач за 7-о място Янтра 2013 - Светкавица  1:0   

  16. 10:00 ч. Мач за 5-о място ЖФК Варна - Дунав  2:1 (д.)   

  17. 11:00 ч. Мач за 3-о място Спортика - Енко 4:2 (д.)

  18. 11:15 ч. Финал  НСА - Локомотив 1926 0:1   

 

Индивидуални отличия: 

                        

Най добър вратар:   Кристина Кабова (Енко Пловдив)

Най добър защитник: Елена Каменова  (Спортика Благоевград)

Най добър нападател:  Никол Диманова  (Локомотив Пловдив)            

Най техничен състезател:  Полина Демирова (НСА София)           

 

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари