Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 26/09/2021 21:30
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 26 септември, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.


Елитна юношеска група до 19 г.


Септември -  Сокол (Марково) 3:2


Елитна юношеска група до 17 г.


Пирин (Бл) - Берое 0:0
Спартак 1918 (Вн) - Славия  2:1
Черно море - Розова долина (Казанлък) 6:0
Лудогорец - Септември  1:1

Левски - Хебър 4:0

Ботев (Пд) - Национал 5:0
Спартак-Пловдив 1947 - Локомотив (Пд) 0:2


Елитна юношеска група до 15 г.


Лудогорец - Септември 3:0
Дунав - Локомотив (Пд) 0:0
Звезденбург (Бургас) - Берое 0:1
Ботев (Пд) - Национал 0:4

Черно море - Спартак 1919 (Пл) 3:1
Локомотив (Сф) - Славия 0:2


Юноши старша възраст "Зона", р. 2003-2004 г.


Вихрен (Сандански) - Локомотив (Сф) 2:0
Струмска слава (Радомир) - Чавдар (Етрополе) 3:1
Марек - Левски-Раковски  5:0

Пирин (Бл) - Беласица (Петрич) 0:0
Царско село - Септември (Симитли) 3:0
Кюстендил - Витоша (Бистрица) 1:1
Миньор (Пк) - Орлета (Пазарджик) 9:0

Барокко - Ботев 57  4:0


Юноши младша възраст "Зона" I, р. 2005-2006 г.


Барокко (Сф) - РД Спорт (Сф) 1:1


Юноши младша възраст "Зона" II, р. 2005-2006 г.

 

Ботев 57 - Беласица (Петрич) 0:0


Деца "Зона", р. 2007-2008 г.


Ботев 57 - Беласица (Петрич) 4:1


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


Балкан (Ботевград) - Конкордия (Сф) 5:1


Столично първенство, юноши младша възраст "А", р. 2005 г.


Септември (Сф) - Чавдар (Етрополе) 4:0
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 2:5
Локомотив (Сф) - Ботев 57  5:1

Левски-Раковски - Ферион (Сф) 5:2

ДИТ - Спортист 13 (Сф) 3:1


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2008 г.


ЦСКА - Академия Септември (Сф) 6:1
Арес (Сф) - Левски (Сф) 0:7
Левски-Раковски - Локомотив (Сф) 0:2
ДИТ - София Спорт 2:0 
Славия - Витоша (Бистрица) 4:0
Национал - Витоша 13  3:1

 

Футбол 11, р. 2009 г. - група "Б", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Национал-2 - Миньор (Пк) 2:1
Сердика (Сф) - Марек  1:2
ФК Ай Матрикс - Кюстендил  0:7
Левски 2 - Витоша (Бистрица) 4:2


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Б", ст. "Раковски"


Атлетико Артен (Сф) - Талант (Сф) 1:0
Интер Джесика 2010 (Сф) - Национал-2  0:6
Витоша 13 - София Спорт 2:0
Царско село - Победа 2013 (Сф) 4:2


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Г", ст. "Раковски"


Спартак-2015 (Сф) - БАМФ (Сф) 1:2
Орловец-2015 (Кокаляне) - Спорт за всички 0:16
РД Спорт (Сф) - ФК Възраждане (Сф) 1:5
Академия Мургаш (Елин Пелин) - Балкан (Ботевград) 5:1


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Левски - ДИТ 1:2
Национал-2 - София Спорт  3:1
Септември 2 (Сф) - Кюстендил  2:4
Миньор (Пк) - Вива (Сф) 3:5


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Спортист 13 (Сф) - Сердика (София) 0:2
Барокко (Сф) - Елит (Сф) 1:2
Козаро (Ботевград) - Надежда (Доброславци) 1:2
Арес (Сф) - БАМФ (Сф) 2:4
Спорт за всички - ДАФ (Сф) 5:3


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Левски 2 - Талант (Сф) 5:1
Атлетико Артен (Сф) - София Спорт 2020 2:1
Септември 2 (Сф) - Лъвчета  1:5
Национал-2 - Левски-Раковски 1:4
ЦСКА 2 - ДИТ  7:0


Футбол 7, р. 2012 г. - група "В", "Надежда"


Ботев 57-2 - ЦСКА 3 1:9
Витоша (Бистрица) - Металург 1957 (Пк) 2:11
Развитие на млади футболисти - Сердика (Сф) 0:7
Шампион (Сф) - ФК Ай Матрикс 10:1


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Г", НСА (балон)


Н Спорт - Гранит (Владая) 4:2
ФК Комета - ФК Тигрите 4:5
Рилски спортист - Орловец-2015 (Кокаляне) 10:0
ОФК София - Барокко (Сф) 0:8

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари