Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 10/10/2021 19:30
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 10 октомври, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 17 г.


Спартак 1918 (Вн) - Септември 0:2
Спартак-Пловдив 1947 - Черно море 0:3
Лудогорец - ЦСКА 3:0

Ботев (Пд) - Локомотив (Пд) 3:1
Славия - Хебър 2:1
Пирин (Бл) - Национал 1:2
Етър - Розова долина (Казанлък) 0:0
Левски - Берое 4:0


Елитна юношеска група до 15 г.


Звезденбург (Бургас) - Национал 0:1

Лудогорец - ЦСКА 2:3
Ботев (Пд) - Локомотив (Пд) 0:2
Локомотив (Сф) - Септември 1:1
Етър - Спартак 1919 (Пл) 3:1
Славия - Ботев (Вр) 11:0
Левски - Берое 2:1
Дунав - Черно море 3:2

 

Юноши старша възраст "Зона", р. 2003-2004 г.


Марек - Ботев 57  3:0
Беласица - Локомотив (Сф) 1:3
Вихрен - Септември (Симитли) 3:0
Миньор (Пк) - Витоша (Бистрица) 8:2
Струмска слава (Радомир) - Орлета (Пазарджик), не се игра
Пирин (Бл-) - Чавдар (Етрополе) 8:1
Царско село - Левски-Раковски 1:0
Барокко (Сф) - Кюстендил 2:1


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


Спортист (Своге) - Сантяго Бернабеу (Сф) 11:0
Локомотив (Сф) - Балкан (Ботевград) 6:0
Победа 2013 (Сф) - Барокко (Сф) 3:1


Столично първенство, юноши младша възраст "А", р. 2005 г.


Локомотив (Сф) - Надежда (Доброславци) 4:0

Септември (Сф) - Спортист 13 (Сф) 6:0
Ферион (Сф) - Чавдар (Етрополе) 1:0
Левски-Раковски - Ботев 57  4:0

ДИТ - Левски (Чепинци) 7:0

 

Столично първенство, деца "А", р. 2007 г.


Арес (Сф) -РД Спорт (Сф) 3:2


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2008 г.


Славия - София Спорт 2:0
ЦСКА - Витоша (Бистрица) 12:0

Левски-Раковски - Левски 0:2

ДИТ - Септември (Сф) 0:2


Футбол 11, р. 2009 г. - група "Б", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Сердика (Сф) - Левски 2  0:2
Национал-2 - Марек 0:3 сл.
Миньор (Пк) - Кюстендил  1:2
Атлетико Артен (Сф) - Витоша (Бистрица) 1:2


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Б", ст. "Раковски"


Ботев 57 - Талант (Сф) 1:0
София Спорт - Победа 2013 (Сф) 1:6
Интер Джесика 2010 (Сф) - Атлетико Артен (Сф) 1:3
Витоша 13 - Национал-2  2:2


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Г", ст. "Раковски"


Арес (Сф) - ДИТ 2 9:0
РД Спорт (Сф) - БАМФ (Сф) 3:4
Спартак-2015 (Сф) - Развитие на млади футболисти 7:1
Академия Мургаш (Елин Пелин) - Спорт за всички 0:5
Балкан (Ботевград) - ФК Възраждане (Сф) 0:7


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Национал-2 - ДИТ 0:3 сл.
Миньор (Пк) - Левски 0:7
Септември 2 (Сф) - София Спорт 1:3
Марек - Вива (Сф) 0:8
Шампион (Сф) - Кюстендил 1:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Спорт за всички - Сердика (Сф) 3:0
Козаро (Ботевград) - Елит (Сф) 10:1
Барокко (Сф) - Спортист 13 (Сф) 1:1

Арес - ДАФ 5:3
Надежда (Доброславци) - БАМФ (Сф) 2:4


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Атлетико Артен (Сф) - Талант (Сф) 8:2
Септември 2 (Сф) - Левски 2  0:7
Национал-2 - Лъвчета 5:1
ЦСКА 2 - Железница (Сф) 3:0
ДИТ - Левски-Раковски 2:1


Футбол 7, р. 2012 г. - група "В", "Надежда"


Витоша (Бистрица) - ЦСКА 3  0:4
Развитие на млади футболисти - Металург 1957 (Пк) 0:7
Шампион (Сф) - Ботев 57-2  4:2


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Г", НСА (балон)


ФК Комета - Гранит (Владая) 5:9
Рилски спортист (Самоков) - Н Спорт  2:2
Левски Спартак 1962 (Сф) - ФК Тигрите 12:3
ОФК София - Орловец-2015 (Кокаляне) 10:1
Барокко (Сф) - Академия Мургаш (Елин Пелин) 15:2

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари