Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

Футбол
Добави в Svejo
    Viasport 17/10/2021 07:00
Резултати на неделните мачове във Viasport.bg

На 17 октомври, неделя, вижте кои срещи се играха в елитните, зонални и столични първенства.

 

Вижте резултатите във Viasport.bg.


Новината се обновява периодично.

 

Елитна юношеска група до 19 г.


Нефтохимик - ОФК Спартак-Плевен 1:3


Елитна юношеска група до 17 г.


Розова долина (Казанлък) - Пирин (Бл) 1:3
Черно море - Ботев (Пд) 0:3
Национал - Лудогорец 0:0
Хебър - Спартак-Пловдив 1947  2:0
Локомотив (Пд) - Етър 1:0
Берое -  Спартак 1918 (Вн) 2:0


Елитна юношеска група до 15 г.


Спартак 1919 (Пл) - Звезденбург (Бургас) 0:4
Черно море - Ботев (Пд) 0:1
Национал - Лудогорец 1:2
Ботев (Вр) - Дунав 2:3
Септември - Славия 0:3
Локомотив (Пд) - Етър 3:0
Берое - Локомотив (Сф) 3:2


Юноши старша възраст "Зона", р. 2003-2004 г.


Локомотив (Сф) - Барокко (Сф) 3:3
Ботев 57 - Миньор (Пк) 1:4
Витоша (Бистрица) - Царско село 0:1
Кюстендил - Марек  3:2
Левски-Раковски - Струмска слава (Радомир) 6:0
Чавдар (Етрополе) - Беласица 2:2


Столично първенство, юноши старша възраст, Зона Б, р. 2003-2004 г.


Конкордия (Сф) - Барокко (Сф) 1:2


Столично първенство, юноши младша възраст "А", р. 2005 г.


Надежда (Доброславци) - Септември (Сф) 1:6
Спортист 13 (Сф) - Левски-Раковски  1:1
Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) 3:1


Столично първенство, деца "А", р. 2007 г.


Витоша (Бистрица) - Елит-София 3:0


Столично първенство, деца "Б", първа група, р. 2008 г.


Левски - ЦСКА  3:1, ВИДЕО
Витоша 13 - Славия 2:5
София Спорт - Левски-Раковски 3:4
Септември (Сф) - Арес (Сф) 4:1
Национал - ДИТ 7:0

 

Столично първенство, деца "Б", втора група, р. 2008 г.


Орловец-2015 (Кокаляне) - София Спорт 2020 3:5


Футбол 11, р. 2009 г. - група "Б", комплекс "ДИТ" Дагалевци


Атлетико Артен (Сф) - Сердика (Сф) 0:1
Марек - Миньор (Пк) 1:2
Кюстендил - Витоша (Бистрица) 1:3


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Б", ст. "Раковски"


Талант (Сф) - Победа 2013 (Сф) 4:0
Национал-2 - София Спорт  7:3
Ботев 57 - Интер Джесика 2010 (Сф) 3:0
Атлетико Артен (Сф) - Царско село 2:1


Футбол 9, р. 2010 г. - група "Г", ст. "Раковски"


ДИТ 2 - ФК Възраждане (Сф) 0:10
БАМФ (Сф) - Академия Мургаш (Елин Пелин) 5:1
Развитие на млади футболисти - Орловец-2015 (Кокаляне) 11:0
Арес (Сф) -Спартак-2015 (Сф) 3:0
Спорт за всички - Балкан (Ботевград) 5:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Б", "ДИТ - зала"


Вива (Сф) - Шампион (Сф) 7:0
ДИТ - Кюстендил 9:0
Левски - Септември 2 (Сф) 5:1
София Спорт - Марек 2:0
Национал-2 - Миньор (Пк) 6:2


Футбол 7, р. 2011 г. - група "Г", "Грийн спорт"


Елит (Сф) - Надежда (Доброславци) 2:8
Спортист 13 (Сф) - Арес (Сф) 1:3
Спорт за всички - Барокко (Сф) 2:2
ДАФ (Сф) - Козаро (Ботевград) 0:3
Сердика (Сф) - БАМФ (София) 2:10


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Б", "Спортна София", Зона Б-5


Талант (Сф) - Левски-Раковски 0:5
Лъвчета - ЦСКА 2  0:4
София Спорт 2020 - Национал-2  1:6
Атлетико Артен (Сф) - Септември 2 (Сф) 5:0
Железница (Сф) - ДИТ   0:5


Футбол 7, р. 2012 г. - група "В", "Надежда"


Металург 1957 (Пк)-  Сердика (Сф) 0:0
Ботев 57-2 - Развитие на млади футболисти 2:0
Витоша (Бистрица) - Шампион (Сф) 1:3


Футбол 7, р. 2012 г. - група "Г", НСА (балон)


Гранит (Владая) - Академия Мургаш (Елин Пелин) 6:3
Орловец-2015 (Кокаляне) - Барокко (Сф) 3:13
ФК Тигрите - ОФК София 0:6
Н Спорт - Левски Спартак 1962  3:3
ФК Комета - Рилски спортист (Самоков) 0:3 сл.

 

 

 

Viasport.bg не носи отговорност за промени в часовете на двубои, които никъде не са обявени. Моля, пишете ни на редакционния мейл office@viasport.bg или в профила във Фейсбук, ако имате точна информация за резултата от мач, който не е отразен в програмите или е с променен начален час.

 


-----

Абонирай се за канала на спортното предаване СТУДИО СПРИНТ в YouTube

 

 

Стани фен на Viasport във Фейсбук и следи всички новини за подрастващите


Коментари