Втора загуба за България U19 в Албена и край на мечтите за Евро 2022

Viasport 13/11/2021 16:30

България U19 загуби шансове за класиране на европейско първенство през 2022 година. Играчите на Ангел Стойков претъпяха втора поредна загуба на квалификациите, които се провеждат в Албена и Добрич. Нашият тим отстъпи с 0:1 пред отбора на Черна гора, а преди три дни загуби от Босна и Херцеговина.

Първата част завърши без голове. Черна гора поведе в 62-ата минута с попадение на Матия Кривокапич.

В 75-ата минута съперникът на България остана в намален състав. Боян Аджич получи червен картон. Въпреки това "лъвчетата" не намериха път към вратата на Черна гора.

В другата среща от групата Република Ирландия Босна и Херцеговина завършиха 1:1.