Резултати от съботни контроли

Viasport 11/08/2012 13:37

Стари познайници се изправиха един срещу друг тази сутрин в проверки.

В повторение на финала за Купата на БФС от миналия сезон, родените след 1 януари 1998 г. деца на Левски победиха Славия с 3:0 в контрола, играна в "Драгалевци".

Головете за "сините" вкараха Илиян Стефанов, Ангел Сираков и Асен Чандъров. "Белите" са с нов треньор - Любомир Божанков, който наследи напусналия школата на Славия в посока "Герена" бивш вратар Здравко Здравков.

Левски е победителят и в друга проверка срещу Славия. Набор 95 спечели с 3:1 срещу Славия 96. За славистите се разписа Димитър Тодоров, а двама бивши "бели" реализираха за "сините" - Кристиян Минковски (два) и Мартин Сандов.

-----
Родените през 1997 г. юноши на Локомотив (Сф) обърнаха с 3:1 връстниците си от ЦСКА в "Требич". Гостите поведоха през първото полувреме чрез новото си попълнение Мартин Нинов - халф със силен ляв крак, през миналия сезон капитан на Септември.

След почивката Локо стигна до успеха с попадения на Георги Красимиров (2) и Йордан Ризов. Това бе първата по-сериозна проверка на Локо 97 от началото на лятната подготовка. Досега тимът записа победи във "вътрешни" мачове срещу възрастите 96 и 98 в "Надежда".

-----

След срещата Локомотив - ЦСКА, тимът на Атлетик (96) победи с 2:1 Нови Искър (96/97). Головете за Атлетик са дело на Михаил Янев и Лидо Русинов. Капитанът Николай Цветанов порази целта за Нови Искър.

-----

Любимец U19 победи мъжкия състав на Чернозем с 5:1.

-----

В последната си контрола от лятната подготовка юношите старша възраст на Черно море разгромиха новака в Североизточната В група Овеч (Провадия) с 11:1. С по един хеттрик в головата фиеста на "моряците" се включиха Атанас Илиев и Диян Малчев, по 2 попадения реализираха Мустафа Мустафа и Теодор Кьосев, а едно - Бекир Расим.

Така варненци показаха че са напълно готови за предстоящия сезон в Елитната до 19 г., където стартират следващата неделя като гости на ЦСКА, припомня официалният сайт на Черно море.