Топалова и Шейнгезихт падат на „Ролан Гарос”

03.06.2017 | 11:15

Гергана Топалова и Леонид Шейнгезихт отпаднаха във финалния втори кръг от квалификациите на "Ролан Гарос" при юношите и девойките.

Топалова дебютира с успех на „Ролан Гарос”

02.06.2017 | 09:23

Държавната шампионка за жени в зала Гергана Топалова дебютира успешно в турнир от Големия шлем при девойките.

Гергана Топалова на финал в ITF турнира в Пловдив

22.04.2017 | 15:40

Гергана Топалова се класира за финала на тенис турнира „Пловдив къп 2017”.

Надпреварата е за юноши и девойки до 18 години и е от втора категория на ITF.

Гергана Топалова взе реванш от словачка

21.04.2017 | 15:44

Гергана Топалова записа трета победа на единично на силния турнир за юноши и девойки в родния й Пловдив, който е от втора категория в календара на ITF.

Само Топалова напред на ITF турнира в Пловдив

20.04.2017 | 12:30

Гергана Топалова записа две победи на единично на силния турнир за юноши и девойки в Пловдив.

Български талант се готви при треньора на Цонга

24.08.2016 | 16:52

Българският тенис талант Адриан Андреев вече тренира в All in Tennis Academy в Париж. От края на 2014-а националът се подготвяше в Мадрид.

Български талант в бадминтона на полуфинал в Холандия

31.12.2015 | 11:35

Българинът Илиян Стойнов записа поредния си успех в бадминтона при юношите. Софиянецът стигна до полуфиналите на турнира в Хунсбрук, Холандия, след като тръгна от квалификациите.

Елизабет Данаилова мечтае за „Ролан Гарос“

24.12.2015 | 15:00

Тенисистката получи наградата си за Най-добър млад спортист на България за месец ноември

Датчанката Симоне Алипиева би играла отново за България

10.09.2015 | 17:35

Датчанката от български произход Симоне Алипиева участва с "уайлд кард" на турнира по тенис за жени "Алианц къп", който се провежда на кортовете на ТК Левски в София.

Златните от Баку Стоеви: Благодарим за подкрепата!

28.06.2015 | 12:45

Сестрите от Хасково Габриела и Стефани Стоеви донесоха на България липсващия златен медал от Европейските игри в Баку. Във финала на двойки жени от турнира по бадминтон те победиха вчера с 21:12, 23:21 Екатерина Болотова и Евгения Косецка от Русия.

Звезди 94 (U13) спечели турнира „Казанлъшка роза”

07.04.2011 | 10:41

Отборът на Звезди 94 (София) спечели силния традиционен турнир “Казанлъшка роза” за момичета до 13 години.

ЦСКА и Марица в една група при девойките старша

05.04.2011 | 19:21

Отборите на ЦСКА и Марица (Пловдив) попаднаха в една предварителна група на започващото утре републиканско първенство за девойки старша възраст.
Левски Волей триумфира в Русе при старшата

27.03.2011 | 16:02

Отборът на Левски Волей спечели квалификацията за държавното първенство за юноши старша възраст, която се проведе вчера и днес в Русе.

Славия спечели квалификацията у дома

27.03.2011 | 14:20

Отборът на Славия спечели като домакин квалификацията за републиканското първенство за юноши старша възраст, която се проведе през уикенда в столичната зала „Панайот Пондалов”.
Казанлък и Сливен се класираха за зоните

27.03.2011 | 13:38

Отборите на Казанлък и Сливен се класираха за зоналните турнири по волейбол при девойките младша възраст.
Звезди 94 победи Локо при момичетата до 15 г.

20.03.2011 | 16:08

Отборът на Звезди 94 (София) победи като домакин Локомотив (София) с 3:0 (22, 23, 14) в залата на столичното 81 СОУ, в мач от софийското градско първенство за момичета до 15 години.
Любимец и Сливен отиват на зони при момичетата

14.03.2011 | 11:26
Отборите на Любимец и Сливен (на снимката) се класираха за зоните, даващи право за участие на републиканското първенство по волейбол за момичета до 15 години.

Марек стигна финалите след успех над „сините”

13.03.2011 | 17:05

Отборът на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) победи като гост Левски Волей с 3:2 (17, 22, -23, -23, 10) в последния мач от първа група на първенството за юноши старша възраст.
Треньорите след мача

13.03.2011 | 14:45
Радослав Бакърджиев, треньор на Левски Волей: „Доволен съм от победата. Но за малко отново да повторим развоя на мача от първия полусезон, когато поведохме с 2:0 и загубихме с 2:3. Радостното е, че момичетата преодоляха стъписването си този път. Стиснахме зъби и успяхме да спечелим мача, като завършихме на първо място. Всичко беше на психологическа основа, защото се играе срещу вечния съперник. Първите два гейма бяхме по-освободени.  Играхме по-добре и момичетата изпълняваха задачите, които им бях поставил. Но пак се получи обрат. Не мога да си обясня от къде идва той – страх да победим или друго нещо. Така в третия гей имаше голямо притеснение и логично го загубихме. Но в четвъртата част това отшумя, стегнахме се и взехме мача.”

Наско Лазаров, треньор на ЦСКА: „Отборът на Левски Волей показа още през първия полусезон, че дава заявка за финал при девойките старшата. В днешната среща това отново пролича, като се получи много добър мач. Може би състезателките на ЦСКА бяха пренавити повече от необходимото. В първите два гейма допуснахме много индивидуални грешки, което предопредели развоя на резултата. За съжаление не издържахме на напрежението. Но този мач все пак бе без значение – и двата отбора се класираха директно за републиканското. Така че продължаваме подготовка и след месец и половина на държавните финали в нов спор ще се реши кой е по-добрият.”
Левски Волей надигра ЦСКА при девойките старша

13.03.2011 | 14:38

Отборът на Левски Волей победи като домакин ЦСКА с 3:1 (22, 18, -17, 19) в последния мач от първа група на първенството за девойки старша възраст.