Ива Шкодрева-Карагьозова в Студио СПРИНТ: Владимир Илиев заслужава да е Спортист на годината (видео)

06.12.2019 | 13:15

"Постижението на Владимир Илиев е най-значимо, най-ценно, най-стойностно през годината, исторически момент за българския спорт. Той категорично заслужава да спечели първото място в анкетата за Спортист на България."

Стоянов с най-предно класиране от българите на световното

01.03.2018 | 19:10

Кристиян Стоянов се класира на 27-о място в индивидуалната дисциплина на 15 километра при младежите на световното първенство по биатлон в Отепя (Естония).

130 деца в битка за медали на лятното държавно по биатлон

04.09.2017 | 17:05

130 деца от 14 клуба се бориха за медалите на лятното държавното първенство по биатлон за момичета и момчета в Боровец.

Троянци обраха годишните награди в биатлона

17.05.2017 | 21:47

Състезателите на двата троянски клуба по биатлон - Амбарица и Аякс, получиха най-много награди при подрастващите до 20 г. на церемонията по закриването на сезона.

Пуснаха юношите на Еврокупа за мъже и жени в биатлона

09.03.2017 | 11:05

Четирима от най-добре представящите се млади биатлонисти заслужиха доверието на федерацията и стартираха в последната за сезона Европейска купа за мъже и жени.

Биатлонистите в топ 15 при щафетите на световното

27.02.2017 | 18:25

И двете ни щафети в биатлона - юноши и девойки до 19 г., завършиха в топ 15 на световното младежко първенство в Брезно Осърбле (Словакия).

Дъжд не спря българка за топ 10 на световното

22.02.2017 | 18:08

Милена Тодорова продължава успешната серия на биатлона от последните няколко седмици, след като се класира 10-а в индивидуалната дисциплина на 10 км при девойкитe.

Амбарица №1 в класирането по медали в биатлона

13.02.2017 | 17:10

Отборът на Амбарица (Троян) спечели безапелационно класирането по медали от републиканското за момчета и момичета (до 10 г.) и момчета и момичета младша възраст (до 13 г.).

Над 100 деца на държавното по биатлон

12.02.2017 | 11:51

Над 100 млади биатлонисти спорят за медалите на държавното първенство по биатлон, което се провежда на Боровец.